Zdjęcia na matowym papierze

Informacje nie tylko polityczne

Zdjęcia na matowym papierze

 

Bardzo często wywołuję zdjęcia, właściwie na raz czy dwa miesiące. Nie jest profesjonalnym fotografem ale po prostu lubię robić zdjęcia. Robię ich bardzo dużo dlatego też potem mam wiele zdjęć, z których wybieram te najlepsze. Lubię wywoływać je na bieżąco bo każde zdjęcie opisuję i wkładam do albumu, więc gdybym wywoływała je np. dwa razy w roku to miała bym za dużo pracy od razu.

Matowe zdjęcia dają naprawdę ciekawy efekt

matowe odbitki zdjęćNiedawno zrobiłam naprawdę dużo świetnych zdjęć. Było wśród nich dużo zdjęć mojej siostry, z którą pojechałam na weekend do spa. Zdjęcia były bardzo fajne i podobały się zarówno mnie, jak i mojej siostrze. Weekend był bardzo udany i obie z siostrą bardzo się zrelaksowałyśmy, czego bardzo potrzebowałyśmy, bo obie ciężko pracujemy. Przez to, że zdjęcia były tak dobre to musiałam od razu je wywołać. Zamówienia zawsze realizuję przez Internet, bo tam odbitki są o wiele tańsze. Przez te zdjęcia z weekendu odkryłam matowe odbitki zdjęć, które moim zdaniem są po prostu świetne. Kiedyś zawsze wybierałam błyszczący papier do zdjęć i nawet za bardzo nie zastanawiałam się nad tym finalizując zamówienie. Tym razem jednak przypadkowo zaznaczyłam opcję by wszystkie zdjęcia zostały nadrukowane na matowym papierze. Kiedy przyszło do mnie zamówienie bardzo się zdziwiłam, ale zdecydowanie pozytywnie. Zdjęcia były piękne – matowy papier świetnie podkreślał piękno portretowych zdjęć, które wykonałam mojej siostrze.

Z pewnością będę teraz częściej zamawiać odbitki na papierze matowym. Z tego co zauważyłam to świetnie sprawdzają się one do zdjęć czarno-białych oraz portretów. Ja najczęściej robię zdjęcia widokom i moim psom ale portrety też się zdarzają, więc takie zdjęcia na pewno będę zamawiać w matowej formie odbitki, która jest naprawdę elegancka. Cieszę się, że przypadkowo raz zamówiłam zdjęcia na matowym papierze.