Zaproszenie na plenerowe wesele

Informacje nie tylko polityczne

Zaproszenie na plenerowe wesele

Otrzymałam zaproszenie na wesele. Nieco zdziwiło mnie jego miejsce – miało odbyć się pod namiotem. Bardzo jednak byłam ciekawa, jak to wszystko wypadnie, ponieważ dotychczas nigdy nie brałam w czymś podobnym udziału. Czekałam więc z niecierpliwością na dzień przyjęcia weselnego. Jak to wszystko będzie wyglądać? Czy goście będą się dobrze bawili?

Namiot weselny – czy to się opłaca?

niedrogi wynajem namiotów weselnychW końcu nastał wyczekiwany dzień wesela. Bardzo byłam ciekawa jak to będzie wyglądało. Było to dla mnie nowe doświadczenie. Przekonałam się, że pomysł był trafiony. Ta niecodzienna w moim odczuciu lokalizacja wesela sprawdziła się nardo dobrze. Podobne odczucia mieli inni goście, którzy szybko się tam zaaklimatyzowali. Po jakimś czasie zapytałam kuzynkę, dlaczego wybrała właśnie takie miejsce. Odpowiedziała, że zależało jej na czymś oryginalnym a poza tym trafiła na niedrogi wynajem namiotów weselnych. Przypadkowo po prostu odkryła bardzo korzystną ofertę. Nie mogła powstrzymać się, by z niej skorzystać. Zależało jej na tym, by wesele było wyjątkowe i dzięki temu mogło być na długo zapamiętane przez gości. A piękne plenery, bajeczna ciepła noc, bliskość przyrody na pewno się do tego przyczynią. Tak myślała i najwyraźniej miała rację, bo każdy z kim rozmawiam na ten temat, ma podobne, pozytywne wrażenia z tamtego dnia. Poza tym chciała mieć wolną rękę przy dekorowaniu i sama wybrać wystrój.

Bardzo jej na tym zależało, ponieważ jest to jej hobby. Taką możliwość miała w namiocie, a w restauracji byłoby to niemożliwe. Ostatnią rzeczą, która zdecydowała o wyborze namiotu, to duża przestrzeń – zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza w przypadku przyjęć tanecznych, jak wesele. Miała rację bo pod namiotem było faktycznie dużo miejsca do tańca.