Zamówienie lustra o konkretnych wymiarach

Urządzenie mieszkania było dla mnie zajęciem przyjemnym, ale też czasochłonnym. Nigdy nie pracowałam jako projektantka wnętrz, jednak nie przeszkadzało mi to w niczym. Miałam dobry gust i potrafiłam dopasować meble do każdego lokalu. Mogłam więc działać w pełni samodzielnie. 

Zlecenie wykonania lustra z oświetleniem led 

lustro led 80x60Nie miałam pomysłu na dokończenie przedpokoju, ponieważ czegoś mi w nim brakowało. Nie byłam przekonana co to ma być. Obraz nie pasował, gdyż chciałam uniknąć większej ilości kolorów. Wpadłam więc na pomysł, żeby zawiesić na ścianie lustro z oświetleniem led. Wszystko dokładnie sobie zmierzyłam, bo musiałam mieć lustro w konkretnym wymiarze. Po analizie wiedziałam już, że potrzebne jest mi lustro led 80×60 i takie właśnie musiałam zamówić. W sklepach nie znalazłam takiego lustra, dlatego napisałam wiadomość do producenta, z zapytaniem, czy wykona dla mnie to lustro. Przesłałam mu nawet projekt, który sama wykonałam. Zgodził się mi pomóc i od razu otrzymałam od niego wycenę. Zleciłam więc wykonanie lustra i musiałam od razu wpłacić zaliczkę, ponieważ takie wymagania stawiał producent. Na lustro czekałam trzy tygodnie, ale zdecydowanie było warto, ponieważ wykonanie było doskonałe. Dokładnie o takie lustro mi chodziło. Z dumą zawiesiłam je na ścianie w przedpokoju. Oświetlenie lustra było jasne i nie musiałam zapalać lampy. Mogłam się w nim przejrzeć i nawet wykonać makijaż. Najważniejsze, że lustro w tym miejscu pasowało wręcz doskonale. 

Swoje mieszkanie urządziłam w stylu, który bardzo mi odpowiadał i byłam z siebie zadowolona, ponieważ wszystkie dokonałam sama. W kwestii aranżacji wnętrz nikt mi nie pomagał a wyglądało tak, jakby zajął się tym ktoś profesjonalny. Mieszkałam dokładnie tak, jak chciałam.