Zabieg zamknięcia naczynek

Jakieś pół roku temu sporo schudłam. Muszę przyznać, że ta cała moja metamorfoza kosztowała mnie bardzo dużo wyrzeczeń. Teraz jestem szczęśliwa, że dałam radę szczególnie ze względów zdrowotnych. Gdy byłam otyła bowiem ciągle borykałam się z jakimiś problemami.

Pozbycie się widocznych naczynek

zamykanie naczynek łódźTeraz z jednej strony byłam zadowolona, a z drugiej wiedziałam, że i tak gdy będzie ciepło nie będę mogła założyć krótkiej sukienki czy też szortów, o czym przecież od dawna marzyłam. Jednak to nie było zależne od tego ile ważę a od tego jak wyglądają moje nogi. Od dawna już bowiem miałam widoczne naczynka, które wyglądają bardzo nieestetycznie. Gdy byłam grubsza nie przeszkadzało mi to zbyt bardzo, bo i tak nie zamierzałam ich nikomu pokazywać. Jednak teraz gdybym mogła w końcu ubierać się tak jak chciałam, to po prostu nie mogłam. Koleżanka powiedziała mi jednak, że w naszym mieście jest przeprowadzane zamykanie naczynek łódź w dobrej cenie. Stwierdziłam, że zadzwonię tam i sprawdzę czy rzeczywiście tak jest. Pani na recepcji, która odebrała potwierdziła moje obawy co do kosztów. Umówiłam się więc jak najszybciej na wizytę. Chciałam pozbyć się widocznych naczynek jak najszybciej. Na szczęście udało mi się umówić już w następnym tygodniu. Gdy weszłam do gabinetu byłam zaskoczona nowoczesnym sprzętem. Pani powiedziała, że w moim wypadku oczywiście da się zamknąć wszystkie naczynka. Byłam więc bardzo zadowolona i nie mogłam wprost doczekać się efektów.

Cały zabieg nie trwał długo. A efekt mogłam podziwiać w krótkim czasie. Byłam w końcu zadowolona z tego jak wyglądam. Moje nogi były bez widocznych naczynek. Cieszyłam się jak dziecko. A gdy zrobiło się ciepło z wielką przyjemnością zakładałam ubrania, które do tej pory nie były dla mnie.