Wyjątkowe zegarki wykonane z drewna

 

Zbliżają się Święta, każdy z nas będzie więc szukał inspiracji na prezent. Jednym z najchętniej dawanych upominków jest biżuteria. Kupują ją szczególnie mężczyźni dla kobiet. Jednak również Panie mogą wybrać coś u jubilera dla męża, ojca czy brata. Od jakiegoś czasu na rynku dostępne są nowe, dość nietypowe kolekcje. Warto się im bliżej przyjrzeć.

Drewniany zegarek na prezent

zegarek z drewnaOkres grudniowy to gorący czas kupowania prezentów. Mimo tego, że na rynku z roku na rok pojawia się coraz więcej produktów, to często mamy wyzwanie z wyborem upominków dla naszych najbliższych. Spośród gamy najchętniej wybieranych produktów wyróżnić możemy biżuterię. Jest to deska ratunkowa szczególnie dla panów, ale nie tylko. Do biżuterii możemy zaliczyć zegarki, a te idealnie nadają się jako upominek dla panów. Bardzo nietypowym zegarkiem, który pojawiło się jakiś czas temu na rynku, jest zegarek z drewna, wykonany ręcznie. W sklepach, głównie internetowych, mamy całe kolekcje takich drewnianych zegarków. Występują one zarówno w wersji dla kobiet, jak i dla mężczyzn właśnie. Większość modeli to połączenie elegancji ze sportową nonszalancją. Dużym plusem drewnianych zegarków jest to, że każdy z nich jest inny, bowiem wykonany z innego kawałka drewna. Zegarki drewniane mają zazwyczaj ciekawe zdobienia na tarczy. Umieszczone są albo na drewnianym albo ma skórzanym pasku. Ta ostatnia wersja dedykowana jest głównie panom lubiącym elegancję. Niektóre modele pasują bowiem nawet do garnituru.

Kupowanie prezentów z jednej strony jest bardzo miłą czynnością, z drugiej, jednak, często przyprawia nas o zawrót głowy. Czasami bowiem mocno zastanawiamy się nad tym, co kupić naszym najbliższym. Jednym z ciekawych pomysłów, które pojawiły się ostatnio na rynku, są drewniane zegarki. Występują one zarówno w damskiej jak i w męskiej wersji.