Wstawienie mebli kuchennych na wymiar

Mam dość małe mieszkanie, dlatego postanowiłam, że będą w nim otwarte pomieszczenia. To znaczy kuchnia będzie otwarta, bez żadnych drzwi. Praktycznie będzie połączona z jadalnią i salonem, które też będą pomieszczeniami otwartymi. Jedynie sypialnia, gabinet i łazienka będą pomieszczeniami zamkniętymi. Przez takie zabiegi wchodząc do mieszkania ma się wrażenie, że jest znacznie większe.

Meble na wymiar w mieszkaniu 

kuchnie na wymiar - Nowy SączPraktycznie rzecz biorąc mam niewiele miejsca na kuchnie, dlatego tam musiała kupić meble na wymiar. Każdy mebel musiał zostać zrobiony według określonej miary. Na szczęście w mieście działa taki salon meblowy, gdzie można takie meble na wymiar kupić. Co najważniejsze jak spodoba cię się określony mebel, który niestety jest większych rozmiarów niż potrzebujesz to nie masz powodów do zmartwień. Wystarczy, że powiesz sprzedawcy, że chcesz taki sam mebel, ale o mniejszych rozmiarach. On bez problemu na formularzu zaznaczy o jakie mebel chodzi i jakie mają być jego wymiary. Tam też zamówiłam kuchnie na wymiar – Nowy Sącz. Wybrałam zestaw mebli kuchennych i powiedziałam jaki mam metraż wolny na kuchnie. Sprzedawca zapisał wszystkie dane i przekazał je do produkcji. Za parę dni będą one do odbioru, mogą mi tez je przywieźć do domu za dodatkową opłatę. Oczywiście wolałam, by przywieźli mi je do mieszkania, nie mam przecież takiego samochodu, by je przewieźć. Jak się okazało, po rozpakowaniu tych mebli były wszystkie te z zestawu, które mi się podobały, tylko o mniejszych rozmiarach. Po ustawieniu wszystkiego w kuchni wyglądało to naprawdę bardzo dobrze. Pomimo, iż kuchnia była mała to można było robić w niej wszystko. Była funkcjonalna. Nawet zmieściła się mi lodówka w kuchni, nie musi gdzieś stać w korytarzu. A to dobrze. 

Jeśli macie mało miejsca w mieszkaniu, to warto zostawić otwarte przestrzenie, zlikwidować drzwi. To optymalnie zwiększy całą powierzchnie. Dodatkowo można zastosować meble na wymiar. Nie musicie kupować pojedynczych, dużych mebli, co w rezultacie wyjdzie, że w mieszkaniu macie zaledwie parę mebli. Ale możecie mieć je wszystkie, tylko o mniejszych wymiarach. Ja tak zrobiłam w kuchni, mam tam meble na wymiar.