Wózek wielofunkcyjny Bebetto Vulcano

Informacje nie tylko polityczne

Wózek wielofunkcyjny Bebetto Vulcano

Przyjście na świat dziecka to czas kiedy rodziców czekają zakupy. Jednym z trudniejszych wyborów przed jakimi staną młodzi rodzice to wybór wózka. Musi on spełniać wiele funkcji i przede wszystkim być wygodny. Obecnie na rynku dostępnych jest kilka tysięcy rodzajów wózków dziecięcych.

Jak wybrać odpowiedni wózek? 

bebetto vulcano wózekWarto odpowiednio wcześniej zastanowić się nad funkcjonalnością wózka. Na przykład coraz więcej firm proponuje rozwiązania w których wózek dopasowuje się do potrzeb dziecka i ,,rośnie’’ razem z nim. To znaczy, że nie musimy osobno kupować wózka niemowlęcego z gondolą i osobno spacerówki. Są to podwójne koszty. Teraz jednorazowy wydatek na wózek gwarantuje, że za kilka miesięcy funkcje wózka będzie można po prostu zmienić i stanie się on wspaniałą spacerówką. Przykładem wózka wielofunkcyjnego jest Bebetto Vulcano wózek. Jednak przy wyborze odpowiedniego sprzętu rodzice powinni zwrócić uwagę nie tylko na wygodę dziecka, ale również kilka elementów, które ułatwią życie dorosłym. Jeśli dużo podróżujecie to należy szukać wózka, który łatwo się składa i mieści się do bagażnika samochodu. Złożone wózki mają bardzo różne wymiary, a więc trzeba szukać odpowiedniego modelu. Kolejny bardzo istotny element to waga. Wózek taki jak Bebetto Vulcano stworzony jest z lekkich materiałów. Trzeba pamiętać, że to najczęściej kobiety będą odpowiedzialne za popychanie wózka. Warto więc zwrócić uwagę na to, aby nie sprawiał on kłopotu podczas spacerów.

Obecnie nowoczesne wózki posiadają również wymienne kółka. Są one przeznaczone do jazdy w mieście lub po grząskim terenie poza miejskim (na przykład droga kamienista lub piasek). Oprócz tego wózek wielofunkcyjny ma wymienne koła dopasowane do rodzaju wózka. Większe zakładane są kiedy używamy gondoli, mniejsze kółka zakłada się kiedy wózek staje się spacerówką.