Wizyta z synem u dentysty

Informacje nie tylko polityczne

Wizyta z synem u dentysty

 

Parę dni temu mojego syna niespodziewanie bardzo zaczął boleć ząb. Rzadko ma on jakiekolwiek problemy z zębami, więc trochę się zdziwiłam. Kiedy zaczęło go boleć był on pod opieką babci jednak nie chciał iść z nią do lekarza. To ja musiałam go tam zabrać żeby mniej bał się wizyty.

Zabrałam syna do najlepszego dentysty w Olsztynie

dentysta w OlsztynieBy zabrać syna do dentysty musiałam zwolnić się na resztę dnia z pracy. Mój ulubiony dentysta w Olsztynie przyjmuje w swoim gabinecie wyłącznie w poniedziałki i piątki, a więc można powiedzieć, że syn miał dużo szczęścia, że ząb zaczął boleć go w poniedziałek. Dzięki temu został on przyjęty właśnie do pana Tomka, który jest prawdziwym profesjonalistą. Oprócz tego ma on też świetnie podejście do dzieci, a mój syn bardzo boi się wizyt u lekarzy wszelkiego rodzaju. Natomiast poniedziałkowa wizyta przebiegła dość dobrze. Oczywiście nie obeszło się bez płaczu ale jak na to co potrafi mój syn to było naprawdę spokojnie. Dentysta jak zwykle był bardzo spokojny i potrafił zająć uwagę mojego syna czymś innym, tak, że np. nie zauważył on nawet kiedy dostał on zastrzyk ze znieczuleniem. Również w czasie wykonywania zabiegu lekarz i ja cały czas mówiliśmy coś do syna przez co nie zajmował się on aż tak bardzo tym co się dzieje aktualnie przy jego zębach. W gabinecie spędziliśmy może z pół godziny. Na szczęście okazało się, że ząb syna mimo wszystko jest w dobrym stanie, a więc wystarczyła zwykła mała plomba.

Dla pewności zapisałam syna na wizytę kontrolną za pół roku. Mam nadzieje, że do tego czasu nie będzie on już miał żadnych problemów z zębami, bo przecież nigdy nie jest to przyjemne. Sama nie przepadam za wizytami u dentysty, więc cieszę się, że przynajmniej znalazłam takiego lekarza, który naprawdę wie co robi i zawsze dobrze wykonuje zabiegi.