Wielkie imprezy firmowe czas zacząć

Ja to zawsze mam szczęście. Dopiero co udało mi się znaleźć super prace, z idealnymi warunkami, to akurat jeszcze organizowana była wielka impreza firmowa, na którą oczywiście dostałam zaproszenie, jako pracownik. Cieszyłam się, bo była to okazja do integracji z innymi pracownikami, i poznanie ich bardziej, z dala od miejsca pracy.

Zabawa pod gołym niebem

Najlepsze imprezy firmowe warszawaByłam taka podekscytowana tą zabawą, że nie wiedziałam, w co się ubrać, jak się zachowywać, i ogarnął mnie krótki stres. Jednak w końcu go opanowałam, i jakoś sobie poradziłam ze wszystkim. Podobno najlepsze imprezy firmowe warszawa zawsze organizuje, więc nikt nie wychodzi z nich zawiedziony. Taką miałam nadzieję, bo właśnie po to przeprowadziłam się do Warszawy. Żeby pracować, i mieć różne rozrywki, których moje miasto nie mogło mi zagwarantować. Wydarzenie było zorganizowane pod gołym niebem, z dala od centrum. Mieliśmy wynajęty lokal, w którym na początku czekał nas drobny poczęstunek, i pogawędki z szefostwem, którzy dziękowali za zaangażowanie wieloletnim pracownikom. Później zaproszono nas już do zabawy. Tam to dopiero się działo. Wszędzie wielkie reflektory, specjalnie sprowadzony na tę okazję DJ, i barek, do którego była ogromna kolejka. Ta moc świateł, i wspaniałej muzyki poniosła mnie całkowicie. Zapomniałam o nerwach, i zaczęłam poznawać nowych ludzi. Z większością z nich będę pracowała na tym samym piętrze. Zawsze lepiej chodzić do pracy, w której prawie wszystkich się zna. Byłam zaskoczona tym, że wszyscy są bardzo mili.

Zorganizowano nam super wydarzenie, zostałam do samego końca. Muzyka wspaniała, później nawet jakiegoś wokalistę zaprosili, i śpiewał nam i grał na gitarze. Poznałam kilka koleżanek, z którymi mam nadzieję się zaprzyjaźnić. Super organizacja imprezy, nigdy na lepszej nie byłam. Przyniosłam do domu wiele miłych wspomnień.