Uszycie oryginalnej sukienki wieczorowej

Informacje nie tylko polityczne

Uszycie oryginalnej sukienki wieczorowej

 

Jako jedyna w rodzinie umiem szyć. Wychodzi mi to całkiem dobrze. Wiele osób z rodziny do mnie przychodziło, bym im coś uszyła. Chociaż zawsze to były głównie rzecz mówiąc przeróbki krawieckie. Wiecie coś skrócić, podszyć itp. Ale ostatnio kuzynka do mnie zadzwoniła i zapytała mnie czy nie uszyłabym jej sukienki.

Długa sukienka damska na studniówkę

oryginale sukienki damskieKuzynka niedługo będzie kończyć szkołę średnią. Teraz ma studniówkę. Nie bardzo ma pieniądze by kupić sobie nową sukienkę. Wiadomo ile taka sukienka kosztuje w sklepie. Jak się się dobrze wyglądać to trzeba trochę pieniędzy wydać na suknie. Dlatego kuzynka spytała czy jej nie uszyję jakieś sukienki. Za koszt materiału i robocizny powiedziała, że odda jak tylko będzie mogła. W końcu to rodzina, jak mogłabym odmówić. Oczywiście, że się zgodziłam. Przystałam na te warunki, lubię ta kuzynkę, w sumie jest dla mnie jak siostra i nie potrafiłabym jej odmówić. Pobrałam miary na suknię i zaczęłam się zastanawiać jaki krój ma mieć ta sukienka. Dobrze jest nosić oryginalne sukienki damskie, wtedy  kobiety mogą się wyróżniać w tłumie i chyba kuzynka właśnie chciała taką sukienkę. Ale rysunek sukienki jej się spodobał, więc postanowiłyśmy się wybrać po materiał. Ona decydowała jaki kupić. Oczywiście nie wybierała też zbyt drogiego materiału. miałam trochę czasu, więc mogłam jej uszyć tą sukienkę już w ten weekend. Będzie na pewno trzeba zrobić kilka poprawek, ale to nie powinno stanowić przeszkód. Sukienka będzie modna i zarazem oryginalna.

Kuzynka ostatnio poprosiła mnie o przysługę. miałam jej uszyć wymarzoną sukienkę na studniówkę. Nie mogłam jej odmówić, więc jej ją uszyłam. Jest ona czerwona i sięga za kolana. Bardzo ładnie w niej będzie wyglądać. Materiał wybrała sama. Powiedziała, że jak tylko będzie miała kasę to mi odda za materiał i za poświęcony czas, który musiałam przeznaczyć na uszycie sukni.