Szybka naprawa laptopów

 

Nigdy nie lubię chodzić do lekarza i zawsze wybieram się tam w ostateczności, na przykład gdy za długo już męczy mnie kaszel. Tak samo mam też i z innymi sprawami, zawsze robię wszystko na ostatnią chwile. Przez to miałabym kiedyś problem z moją pracą magisterską, ale jakoś udało mi się wybronić. Ostatnio też mój laptop coś zaczął szwankować.

Czas naprawić mój laptop

naprawa laptopówWiedziałam, że mój laptop już dawno powinien być obejrzany przez jakiegoś informatyka, jednak odwlekałam to. Nieraz wolno się włączał, grafika siadała, ale póki kilka razy go zresetowałam i działał, to uznałam, że nie trzeba jeszcze się wybierać. Był to mój ogromny błąd, ponieważ zepsuł mi się kompletnie w najmniej oczekiwanym momencie, kiedy potrzebowałam go do pracy. Koleżanka szukała mi, gdzie jest jakaś  naprawa laptopów i szybko go spakowałam i zawiozłam pod wskazany adres. Dało się zamówić usługę ekspresową, co bardzo mnie ucieszyło, ponieważ jakbym miała czekać ze dwa tygodnie, to chyba bym się załamała. Pan stwierdził, że skoro tyle zwlekałam, to wiele rzeczy zdążyło się już wysłużyć. Gdybym pojawiła się wcześniej, gdy coś zaczynało się dziać, to naprawa nie byłaby tak kosztowna, a tak to trzeba było wymienić wiele części. Jednak nie chciałam się rozstawać z moim laptopem i kupować innego, więc byłam gotowa na poniesienie kosztów. Następnego dnia mogłam już odebrać mój sprzęt i okazało się, że poszedł cały dysk, karta graficzna i gniazda USB musiały zostać wymienione.

Troszkę ten wydatek dotknął moją kieszeń, jednak nie miałam wyjścia. Ważne, że laptop teraz śmiga jak należy i mam nadzieję, że będzie tak przez co najmniej kolejnych kilka lat. Panowie dobrze się nim zajęli, bo nie pamiętam już, kiedy tak dobrze chodził. Od teraz wiem, że nie należy bagatelizować pierwszych objawów awarii laptopa.