Szkolenia językowe w naszej firmie

Informacje nie tylko polityczne

Szkolenia językowe w naszej firmie

Któregoś dnia w naszej pracy nastąpiło wielkie poruszenie. Szef poprosił wszystkich o chwilę uwagi. Na początek oświadczył, że nasze obroty się polepszyły i jest to nasza zasługa. Druga sprawa- dostaliśmy podwyżkę z tego tytułu co nas bardzo ucieszyło. Trzecia sprawa- zapisano nas na kurs językowy.

Szkolenie z angielskiego w pracy

popularne szkolenia językowe dla firm w WarszawieWszyscy zastanawiali się, dlaczego jest potrzebny nam kurs. Takie popularne szkolenia językowe dla firm w Warszawie według mnie są potrzebne. Nasza firma nawiązywała różne kontrakty, a poza tym w Europie taki język uniwersalny to zawsze angielski. Nawet medycyna powoli przenosi się z języka łacińskiego na określenia wszystkiego po angielsku. Jest to język bardzo potrzebny, a poza tym w Polsce przebywa obecnie wielu ludzi z zagranicy. Najlepiej potrafić porozumiewać się z każdym bez żadnych problemów. Ja bardzo cieszyłam się na kurs, ponieważ czasami denerwowałam się, gdy czytałam coś po angielsku i nie mogłam nic z tego zrozumieć. Kurs odbywał się po godzinach pracy, oczywiście płacono nam za te godziny które spędzaliśmy poza planem naszej pracy. Kurs był finansowany przez szefa, nie ponosiliśmy żadnych kosztów i mogliśmy się czegoś nauczyć. Dlatego była to jedyna taka okazja z której warto było korzystać i jak najwięcej wyciągnąć. Uczyłam się wszystkich zagadnień i korzystałam z podręczników jakie nam dano. Zależało mi na tym, by móc swobodnie rozmawiać po angielsku, bez żadnych barier językowych.

Muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że tak szybko nauczę się języka angielskiego na takim poziomie. Teraz to nawet gazety po angielsku mogę czytać. Porozumiewam się z obcojęzycznymi klientami bez żadnych problemów. Kurs zaliczyłam już za pierwszym razem, bo obowiązkowo musieliśmy zdać test znajomości języka.