Sukienki dla najmłodszych

Informacje nie tylko polityczne

Sukienki dla najmłodszych

 

Przed nami intensywny okres wesel, który zaczyna się w maju i trwa do końca września. Prowadzę sklep w ubraniami dla dzieci i wspomniany czas jest dla mnie czasem zbiorów. Sprzedaż mocno wzrasta w maju, głównie ze względu na komunie, a potem utrzymuje się na podobnym poziomie przez całe wakacje. Rodzice przychodzą ze swoimi pociechami, poszukując dla nich atrakcyjnych kreacji.

Dziewczęce sukienki z tiulem

sukienki wizytowe dla dzieciOd kiedy prowadzę butik z dziecięcymi ubraniami, to zauważyłam, że najbardziej dochodowy okres przypada na czas pomiędzy majem a czerwcem. Wtedy to zaczyna się sezon komunii, wesel i innych uroczystości, na których każdy, nawet najmłodszy gość chce wyglądać zjawiskowo. Rodzice, przede wszystkim mamy, przychodzą więc na zakupy ze swoimi córkami i kupują sukienki wizytowe dla dzieci, które często wyglądają jak kreacje prawdziwych księżniczek. W tym sezonie najmodniejsze są sukienki z użyciem tiulu w różnych kolorach. Tiul znajduje się zazwyczaj w dolnej części sukienki. Góra wykonana jest z jednolitego materiału, zakończonego w tali piękną kokardą. Oczywiście nie wszystkie wizytowe sukienki mają doczepiony tiul. Są też bardziej skromne modele, które preferuje coraz więcej rodziców. Takie sukienki są również przeważnie odcinane są w talii, ale mają jednolity kolor i prosty krój. Dziewczynkom najbardziej podobają się te sukienki, które przypominają im stroje ich ulubionych bohaterek z bajek. Im młodsza dziewczynka, tym bardziej księżniczkowej sukni potrzebuje.

Najwięcej dziewczęcych sukienek, dedykowanych na specjalne okazje, sprzedaje się w okresie między majem a wrześniem. Wtedy to zaczyna się mnóstwo uroczystości, takich jak wesela, komunie i tak dalej. W tym sezonie największym zainteresowaniem cieszą się kolorowe sukienki z tiulem, które przypominają sukienki dla księżniczek.