serwis cnc

Strona internetowa dla sprzedawcy i serwisu cnc

Dwa lata temu ukończyłem studia. Pracuję jako wolny strzelec. Współpracuje z różnymi klientami i co chwilę dostaje nowe zlecenia. Pracuje w domu. Jestem zadowolony z takiej formy współpracy. Nie muszę dopasowywać się do żadnego kierownika. Przyjmuje zlecenia,które mi pasują i nie narzekam na ich brak.

Serwis cnc u klientów na miejscu

serwis cncOstatnio zgłosił się do mnie pan Przemysław, który jest producentem maszyn. Automaty tokarskie cnc są produkowane przez niego w Tarnowie Podgórnym od dziesięciu lat. Pan Przemysław ma wielu zadowolonych klientów. Współpracuje z klientami biznesowymi. Klienci, którzy nie prowadza firm nie zakupują u niego takich maszyn. Automaty tokarskie cnc są bardzo drogie. Pan Przemysław wprowadził możliwość sprzedaży ratalnej. Taka możliwość spotkała się ze sporym zainteresowaniem jego klientów. Sprzedaż maszyn cnc zwiększyła się dzięki temu. Klient zatrudnia fachowca, który jest jego synem. Kamil jest inżynierem i zna się na maszynach. Przeprowadza u klientów godny polecenia serwis cnc. Klienci zgłaszają prośbę o przyjazd i umawiają się na konkretny dzień. Pan Kamil jest terminowy i profesjonalnie wykonuje pracę. Serwis obrabiarek cnc musi być wykonywany na czas bo maszyny kiedy są zepsute mogą być niebezpieczne dla pracowników którzy wykonują obowiązki. Naprawa wrzecion musi zostac jak najszybciej wykonana od wykrycia usterki. Właściciel nie narzeka na sprzedaż maszyn cnc poprosił mnie jednak żebym zajął się jego stroną firmową, która nie była odnawiana od wielu lat.

Rzeczywiście strona nie prezentowała się dobrze. W ciągu tygodnia powiedziałem, że zakończę pracę i wówczas podjadę do klienta i pokazać efekty. Klient zgodził się na to. Podpisaliśmy umowę. Zabrałem się do pracy. Miałem wszystkie niezbędne materiały i wiedziałem jak strona ma wygląda.