Sprzedaż mieszkań w Rumi

Informacje nie tylko polityczne

Sprzedaż mieszkań w Rumi

Moim postanowieniem noworocznym była zmiana dotychczasowego życia. Pierwszym punktem z mojej listy zadań do wykonania była przeprowadzka do innego miasta. Od razu zaczęłam od poszukiwania owego lokum. Udało mi się dobrze sprzedać dom, więc mogłam zacząć realizować swoje marzenia. Postawiłam na miejscowość, w której spędziłam dzieciństwo.

Rumia – mieszkanie wystawione na sprzedaż

mieszkania wystawione na sprzedaż w RumiUrodziłam się w Rumi. Przez większość życia bardzo chciałam tu powrócić – do miasta mych korzeni. Odkąd dzieci wyprowadziły się z domu, nic mnie tam nie trzymało. Przychodzi w życiu taki czas, kiedy należy pomyśleć wyłącznie o sobie. Dla mnie właśnie nadszedł. Mieszkania wystawione na sprzedaż w Rumi od początku zwróciły moją uwagę. Pomyślałam, że to jakiś znak od losu, że akurat w mieście moich marzeń ktoś sprzedaje mieszkania. Same lokale okazały się przestronne i ładne. Metraż był dość zróżnicowany. Mnie akurat zależało na niewielkiej powierzchni; dwa pokoje w zupełności mi wystarczą. Zależało mi na odpowiednim usytuowaniu – jak najbliżej centrum miasta, żebym nie musiała daleko chodzić po zakupy. Z moim chorym kręgosłupem to naprawdę ważne. Co jeszcze brałam pod uwagę? Oczywiście to, na którym piętrze znajduje się mieszkanie. Na szczęście udało się znaleźć interesujący mnie lokal na parterze, choć ostatecznie mogłoby to być pierwsze piętro. Po mieszkaniach oprowadził mnie sympatyczny przedstawiciel firmy zajmującej się sprzedażą tych mieszkań. Z cierpliwością godną podziwu odpowiedział na moje wszystkie pytania.

Decyzję podjęłam właściwie już podczas pierwszej wizyty. Zdaję sobie sprawę, że to poważna sprawa, jednak w tym wypadku zdecydowałam się na zakup niemal od razu. Marzenia są po to by je spełniać. Zresztą lokalizacja i samo lokum bardzo przypadły mi do gustu. Niedługo odbieram klucze, z czego jestem bardzo zadowolona.