Ślub, fotografia ślubna a wpadka

Informacje nie tylko polityczne

Ślub, fotografia ślubna a wpadka

fotografia ślubna

Zdarzają się nam wpadki przed ślubem. Jednak czy dziecko powinno być głównym powodem ślubu? Oczywiście, że nie. Nie każde małżeństwo z tego powodu będzie złe, lecz nie warto marnować sobie i dziecku życia. 

Fotografia ślubna a ślub z przymusy

fotografia ślubnaJeżeli rodzice się nie kochają, są małe szanse, że rodzina będzie szczęśliwa. Stylowo wykonana fotografia ślubna w Toruniu wisząca na ścianie będzie tylko kamuflażem dla nieszczęśliwego pożycia małżeńskiego. Zawsze przed oczami będzie nam stał fotograf, który przypieczętował najgorszy błąd naszego życia na starej fotografii. Sesja ślubna nie była potrzebna. Tak jak i kamerzysta. Wystarczyło kilka zdjęć, słaby pierwszy taniec i dobry schabowy na obiad dla gości. Dzień ogólnej wesołości, często wówczas zmienia się w najgorsze chwile naszego życia. A potem zaczynają się decyzje. Gdzie mieszkać. Toruń? A może mała wieś? Może zostańmy u rodziców, po co będziemy tracić pieniądze. Nie ma miłości, nie ma zapału by coś naprawić. Każdy dzień jest taki sam. Sztucznie przyklejony uśmiech do twarzy, buziak na powitanie. Tak samo każdego dnia. Dziecko rośnie i widzi problemy swoich rodziców. Nie warto tak marnować sobie życia. Co jeśli na naszej drodze stanie ktoś wyjątkowy? Ktoś kogo pokochamy całym sercem ?

Nadal będziemy ciągnąć tę farsę? Kiedyś dziecko bez ślubu to był wstyd. Trzeba było go wziąć i zmazać z siebie winy. Niektóre małżeństwa przetrwały, inne rozpadły się z hukiem. Dziecku trzeba dać przede wszystkim szczęście. Jeśli jego rodzice nie będą szczęśliwi, ono na pewno też nie będzie.