Jestem producentem toreb z nadrukiem

Informacje nie tylko polityczne

Jestem producentem toreb z nadrukiem

torby ekologiczne z nadrukiem

Pracowałam jako księgowa przez kilka lat. Jednak praca nie dostarczała mi radości. Tak to już jest, ze jak ma się dzieci i kredyt na głowie to człowiek boi się zmian. Nadszedł jednak taki czas i stwierdziłam, ze nie wyobrażam sobie mojego życia dalej w tej firmie i w tej pracy.

Zająłem się produkcją toreb eko z nadrukiem

torby ekologiczne z nadrukiemPostanowiłam otworzyć swoja działalność. Jako producent toreb reklamowych miałam bardzo ciężko do samego początku. Musiałam dużo pracować żeby zachęcić do siebie klientów. Moje najlepszej jakości torby ekologiczne z nadrukiem spodobały się klientom i z czasem zamówień miałam tak dużo, ze poszukiwałam dodatkowej krawcowej, która będzie mogła mnie trochę odciążyć. Bawełniane torby z nadrukiem, które wykonuje są bardzo modne. Eko torby przygotowuję z najlepszych materiałów, które są bardzo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Torby bawełniane są dosyć tanie i to było moim plusem jak wchodziłam na rynek. W Warszawie je wiele firm, które działają w tej samej branży co ja. Konkurencja zawsze mnie motywowała. Wiem, że moje torby bawełniane muszą być najlepsze bo dzięki temu będą się ciągle cieszyły zainteresowaniem ze strony klientów. Jako producent toreb reklamowych współpracuje z rożnymi firmami i jestem bardzo szczęśliwa, ze odważyłam się zawalczyć o siebie i o swoje marzenia. Dzięki odwadze całkowicie odmieniłam swoje życie. Z chęcią wstaje bo wiem, ze przez osiem i więcej godzin będę robiła to co kocham i co sprawia mi radość. Moje finanse maja się dobrze. Na początku mąż wiele mi pomagał ale z czasem kiedy zleceń mam wiele to zarabiam nawet więcej niż mąż.

Bawełniane torby z nadrukiem sprzedaje w sklepie stacjonarnym, który znajduje się w centrum miasta. Chcę otworzyć sklep internetowy żeby móc trafić do jeszcze większej ilości klientek. Dzięki rodzinie odważyłam się na ten krok i jestem im wdzięczna.