Producenci dobrych krat rolowanych

Informacje nie tylko polityczne

Producenci dobrych krat rolowanych

Gdy zauważyłam, że w naszym lokalnym pasażu, w którym funkcjonuje tuż obok siebie kilkanaście różnych sklepów i punktów usług, to stwierdziłam, że czas wykorzystać okazję i założyć salon fryzjerski. Długo o tym myślałam i chyba nadszedł czas na konkretne kroki. Jednak renoma tego miejsca powodowała, że bałam się iż będzie dochodzić do częstych włamań i kradzieży.

Wysokiej jakości kraty od polecanego producenta

kraty producentBardzo często dochodziło do sytuacji, że do sklepów w tym pasażu nocą wkradała się młodzież i ogołacała sklep z tego, co była w stanie wynieść. Nikt nigdy nikogo nie złapał, a nie mieliśmy monitoringu w tym miejscu. Sama z różnych względów monitoringu też nie mogłam założyć, więc pomyślałam o kratach rolowanych. Jeśli chodzi właśnie o kraty producent, który został mi polecony, zaoferował mi bardzo szeroki ich wybór. Polecił mi, które będą najlepiej działały w moim przypadku. Dał mi gwarancję, że w takich sytuacjach, jakie już ten pasaż znał, jego kraty spełnią idealnie swoją rolę. Montaż był szybki i tani, więc mogłam w końcu zacząć działalność. Nie chciałam bowiem zaczynać pracy i szykowania salonu przed założeniem odpowiedniego źródła bezpieczeństwa. Właściciele sąsiadujących sklepów chyba mi zazdrościli i z tej zazdrości zapewniali mnie, że i tak nie pozbędę się złodziei. Szybko jednak ta teza została zweryfikowana na moją korzyść. Miny sąsiadów wtedy bardzo mocno zrzedły.

Kilka dni po założeniu krat doszło do dwóch kradzieży w pasażu. W obu przypadkach były to sklepy sąsiadujące z moim salonem. Do tej pory nowe punkty najczęściej padały ofiarą złodziei, tym razem jednak odpowiednie zabezpieczenie zniechęciło ich wystarczająco. Teraz to ja przekonywałam pechowych sąsiadów, żeby oni również zainwestowali w kraty.