Pracuję jako architekt wnętrz

Informacje nie tylko polityczne

Pracuję jako architekt wnętrz

Jakiś czas temu skończyłam liceum. Bardzo dobrze zdałam swoją maturę ale nie wiedziałam jaki kierunek studiów wybrać. Postanowiłam wyjechać za granicę. Chciałam poznać trochę innego życia. Moi rodzice mieli pewne obawy ale udało mi się ich przekonać do swojego pomysłu. Nie wiedziałam co chcę robić w życiu dlatego nie chciałam pochopnie podejmować decyzji.

Zdecydowałam się na architekturę

architektura wnętrz - WrocławPraca i życie za granicą wiele mi dały. dzięki samodzielnemu wyjazdowi stałam się bardziej odważna. Po roku wiedziałam już czym chcę się zajmować i zrobiłam wszystko żeby spełnić swoje marzenia. Zapisałam się na architekturę wnętrz. Za granicą poznałam kilka osób, które zajmowały się tą branżą i ich praca bardzo mi się podobała. W naszym kraju są bardzo dobre uczelnie, które gwarantują wysoki poziom nauki. Postanowiłam wrócić do kraju i zamieszkać we Wrocławiu. Sporo zaoszczędziłam więc było mnie na to stać. Rodzice nie musieli mnie utrzymywać. Łatwo dostałam się na swój wymarzony kierunek. Architektura wnętrz – Wrocław na pewno była dobrym wyborem. Musiałam się sporo uczyć ale wszystkie nowe terminy, które poznawałam mi się podobały. Starałam się sama szukać potrzebnych informacji w internecie. Korzystałam także z wielu specjalistycznych czasopism. Architekt wnętrz jest bardzo poszukiwany we Wrocławiu. Z tego co zdążyłam się zorientować architekci dobrze zarabiają. Postanowiłam zgłosić się do firmy, która ma dobre rekomendacje żeby wziąć udział u nich w darmowym stażu. Wiedziałam, że taki staż pomoże w mojej zawodowej karierze.

Wiele się nauczyłam pracując na stażu. Po jakimś czasie firma, w której odbywałam staż zaproponowała mi także zatrudnienie na dobrych warunkach finansowych. Byłam bardzo szczęśliwa, że wykonywałam prace, która dostarcza mi wiele satysfakcji.