Praca dostawcy pizzy w Jeleniej Górze

Gdy ukończyłem szkołę nie bardzo wiedziałem gdzie mam się podziać. Uznałem, że fajnie byłoby skorzystać z faktu, że posiadam prawo jazdy – dzięki temu udało mi się znaleźć całkiem fajną pracę. Dodatkową zaletą było to, że pracodawca zapewniał mi każdego dnia pyszny obiad.

Dowożenie pizzy to świetne zajęcie

pizza na dowóz jelenia góraDostarczanie pizzy okazało się być jednak znacznie trudniejsze, niż początkowo myślałem. Przede wszystkim musiałem świetnie znać całe miasto – w piątki i soboty było bardzo wiele zamówień, a ja musiałem wszystko dostarczyć na czas. Pracodawca nie wymagał ode mnie cudów – wiedziałem, że jeśli będę jechać przepisowo, to na pewno wyrobię się z dostarczeniem wszystkich zamówień na czas. Jelenia Góra była miastem w którym urodziłem się i żyłem przez dwadzieścia lat, dlatego na szczęście miałem pojęcie o tym, gdzie znajduje się jaka ulica. Dzięki temu, że pizzę dostarczałem ciepłą dostawałem całkiem ładne napiwki. Wiedziałem, że gdy w grę wchodzi pizza na dowóz Jelenia Góra nie ma w swojej ofercie niczego, co przebijałoby naszą pizzerię, zarówno pod względem smaku, jak i szybkości dowożenia. Bardzo zależało mi na tej pracy, co było zauważane przez mojego szefa. Po sześciu miesiącach pracy dostałem całkiem sporą podwyżkę. Tak jak też wcześniej wspomniałem, codziennie miałem okazję jeść świetną pizzę, którą wypiekali nasi kucharze. To był dodatkowy atut tej pracy, z którego za żadne skarby nie chciałem rezygnować. Prawdopodobnie do zmiany pracy nie przekonałoby mnie w tamtym momencie nic.

Każda praca może przynosić wiele satysfakcji i zadowolenia. Ważna jest też jednak atmosfera w miejscu, w którym się pracuje. Ponieważ nigdy nie miałem narzuconych niemożliwych do zrealizowania terminów, a klienci byli mili, do pracy przychodziłem z uśmiechem na ustach.