oprogramowanie small business

 

Oprogramowanie Small Business przeznaczone jest zarówno dla mniejszych jak i nieco większych firm. Swoje miejsce szczególnie odnajduje w przypadku przedsiębiorstw, które posiadają urządzenia fiskalne. Ze względu na szerokie wyposażenie w możliwości raportowania oprogramowanie to zyskało bardzo wielu zwolenników.

Czym jest program Small Business?

oprogramowanie small businessSamo oprogramowanie small business jest stosunkowo łatwe w obsłudze, co sprawia, że z pewnością każdy odnajdzie się po krótkim przeszkoleniu. Program można dostosować według własnych potrzeb, dlatego też jest rozwiązaniem niezwykle uniwersalnym w codziennej pracy. Ogromna zaletą programu są niewielkie wymagania jeśli chodzi o sprzęt. Doskonale współpracuje z większością urządzeń fiskalnych takich jak kasy, wagi czy drukarki. Z pomocą internetu możemy komunikować się z innymi programami oraz urządzeniami. Co najważniejsze w przypadku oprogramowania Small Business mamy pewność co do zaawansowanej ochrony bezpieczeństwa danych. Dokumenty stworzone przy jego pomocy są od razu gotowe do wglądu, a także edycji. Program oferuje wiele funkcji . Do najważniejszych należy prowadzenie sprzedaży w różnych formach, a także wystawianie dokumentów sprzedaży w cenach zarówno netto jak i brutto. W razie potrzeby mamy także możliwość pracy w opcji szybkiego wystawiania paragonów. Własny rejestr kontrahentów możemy prowadzić z podziałem zarówno na firmy jak i osoby fizyczne z bieżącym saldem transakcji oraz płatności. Ponadto mamy również możliwość stworzenia  wykazu dłużników i wierzycieli wraz ze szczegółowymi rozliczeniami.

Profesjonalna obsługa klienta jest niezwykle ważnym aspektem jeżeli chodzi o doskonale funkcjonujące przedsiębiorstwo. Dlatego też tak ważny jest wybór odpowiedniego oprogramowania, które przyspieszy wszystkie procesy związane z handlem. Jego zadaniem jest oszczędzenie czasu oraz pieniędzy, a także pomoc w uniknięciu błędów sprzedażowych.