Oferowałam sprzedaż butów korekcyjnych

Sprzedażą butów damskich zajmowałam się od lat. Kochałam buty i praca w tej branży sprawiała mi mnóstwo przyjemności. Z czasem jednak zmieniłam branżę, ale nadal zajmowałam się obuwiem. Były to jednak buty zupełnie innego typu niż szpilki damskie.

Salon z butami korekcyjnymi 

buty korekcyjne memoDo tych zmian zainspirowała mnie przyjaciółka, której córka nosiła buty korekcyjne memo i powiedziała mi, że trudno było jej kupić takie buty w naszym małym mieście. Musiała jechać do Bydgoszczy, gdzie były odpowiednie sklepy oferujące takie obuwie. Zmiany nie były dla mnie łatwe, ponieważ nie miałam pojęcia na temat takiego obuwia korekcyjnego, ale przeszłam odpowiednie szkolenia, dzięki którym mogłam otworzyć sklep medyczny. Po roku intensywnych szkoleń mój sklep został otwarty w centrum miasta. Przyjaciółka była mile zaskoczona taką zmianą i cieszyła się, że zarówno ona jak i inni rodzice mogli kupić odpowiednie obuwie dla swoich dzieci u nas na miejscu. Sklep był często odwiedzany nie tylko przez mieszkańców naszego miasta. Po buty korekcyjne przyjeżdżali także ludzie z pobliskich miejscowości, bo mieli bliżej jak do Bydgoszczy. Jeżeli nie posiadałam na stanie jakichś butów korekcyjnych to byłam w stanie je sprowadzić na zamówienie. Posiadałam namiar na znanego i solidnego producenta, z którym współpracowałam od samego początku jak otworzyłam ten sklep. To, czym się zajmowałam od niedawna sprawiało mi jednak więcej radości. Wiedziałam, że niosę innym pomoc a to było dla mnie dość ważne.

Z biegiem lat mój sklep był coraz większy. Z uwagi na wyjątkowo niskie ceny wielu klientów z całego województwa do mnie przyjeżdżało po buty ortopedyczne. Cieszyłam się z tak ogromnego sukcesu i miałam również świadomość, że oferowana przeze mnie marka była dobra.