Namiot dla chrześnicy jako prezent na urodziny

 

Moja chrześnica za równy miesiąc miała obchodzić szóste urodziny. Amelka bez przerwy opowiada o swojej imprezie urodzinowej, ponieważ nie mogła się już doczekać. Ja również czekałam na nie z niecierpliwością. Od pewnego czasu rozglądałam się za prezentem dla sześciolatki. W sklepach z zabawki można dostać obłędu, jak się ogląda wszystkie produkty.

Namiot z poduszkami nie tylko do zabawy

namiot tipi dla dzieci z poduszkamiNiby tyle zabawek czy pomysłów na prezent dla dzieci, ale nic nie przyciągnęło mojej uwagi na dłużej niż dwadzieścia sekund. Skoro mnie to przestawało interesować, to jak miało zaintrygować Amelkę na dłużej? Pewnego dnia odwiedziłam swoją przyjaciółkę, która była już matką dwóch synów i córeczki. Podejrzałam u niej namiot tipi dla dzieci z poduszkami. Zrozumiałam, że to byłby strzał w dziesiątkę. Dlaczego? Przecież nie tylko małe dzieciaczki, większe dzieci czy nawet my dorośli lubimy bawić się w chowanego! A namiot z poduszkami może służyć nie tylko za skrytkę, ale także sprawić, że nasze dziecko będzie chciało się bawić z nami w jakieś rozwijające zabawy czy w razie potrzeby grać w interaktywne gry. Od Marty, przyjaciółki, dowiedziałam się także, że namiot tipi dla dzieci z poduszkami nie jest trudny w utrzymaniu czystości i bez większego problemu można go przenosić z jednego pokoju do drugiego. Jak tylko wróciłam do domu, rozpoczęłam poszukiwanie namiotu dla Amelki. W sklepie internetowym był dosyć spory wybór, jeśli chodzi o kolor namiotu. Po długim rozmyślaniu wybrałam szary namiot z jasnymi, beżowymi poduszeczkami w kształcie prostokąta. Przyznam się wam szczerze, że chyba jeszcze nigdy nie byłam tak zachwycona prezentem!

Myślę, że czasami naprawdę warto nagłowić się nad prezentem dla dziecka niż kupić pierwszą lepszą zabawkę, która wpadnie nam w ręce. Sami także przecież lubimy wyszukane upominki, więc dlaczego nie mielibyśmy sobie zrobić wyzwania? Wyzwanie mogłoby polegać na tym, że przedmiot będzie na tyle oryginalny, że pozostali będą nam tylko zazdrościć!