Najwygodniejsze obuwie na wiosnę!

Informacje nie tylko polityczne

Najwygodniejsze obuwie na wiosnę!

 

Kiedy kupujemy nowe obuwie, nie powinniśmy się kierować przy naszym wyborze jedynie tym, jakie buty obecnie są najbardziej modne. Przede wszystkim liczy się wygoda w ich noszeniu. Na szczęście nie zawsze musimy wybierać pomiędzy tym, co ładne, a wygodne!

Ciesz się wygodnymi butami!

sneakers butyLubię modę, jednak przy zakupie nowych butów kierowałam się głównie ich wygodą. Niejednokrotnie niestety trafiłam już na buty w których zakochałam się od pierwszego wejrzenia, a one obtarły mnie na kostkach od pierwszego ich założenia. Dlatego pomyślałam, że czasami na wiosnę warto wybrać wygodne adidasy, niż buty, które mają sprawić mi jedynie przykrość. Jakiś czas temu pojawił się na ryku nowy typ butów sneakers buty te z pozoru wyglądają, jak wygodne adidasy, bądź trampki za kostkę, choć tak naprawdę są butami na koturnie. Sam pomysł od razu przypadł mi do gustu, bowiem sama na co dzień preferuję raczej luźny styl ubioru, a buty te mogły doskonale pasować zarówno do dziewczęcej sukienki, jak i do luźnej bluzy i legginsów. W jednym ze sklepów znalazłam urocze sneakersy w bardzo atrakcyjnej cenie, a kiedy je przymierzyłam, od razu rzuciła mi się w oczy pozytywna różnica pomiędzy tymi butami, a typowymi na obcasie lub koturnie. Moje nogi wyglądały w tych butach cudownie, a wygoda w ich noszeniu była tak samo wspaniała, jak w przypadku adidasów. Nic mnie nigdzie nie kuło i nie piło pomimo tego, że niestety cierpię na haluksy.

Dziś mogę z czystym sumieniem polecić sneakersy każdej kobiecie. Buty nigdy mnie nie obtarły, a co ciekawe – nie ważne jak długo w nich chodziłam, moje nogi nie były tak zmęczone jak w przypadku tradycyjnych butów na obcasie. Niezależnie od tego, czy wybierałam się na miasto z przyjaciółmi, czy może chodziłam w nich w pracy biegając po piętrach biurowca, sneakersy mnie nie zawiodły.