Najlepszy wózek do magazynu

Są magazyny, w których nie ma możliwości poruszania się wózkami akumulatorowymi, czy wielkimi wózkami przeznaczonymi do przewozu palet. Większość magazynów wyklucza transport towarów tego typu wózkami na swym terenie. Czy to znaczy, że towar trzeba przenosić rękami? Oczywiście, że nie. Są inne produkty nadające się do mniejszych magazynów.

Wózek osiatkowany jest niezbędnym przedmiotem w małej hurtowni

wózki osiatkowaneNiewielkie przestrzenie wymagają niewielkich wózków do przewożenia różnego rodzaju towarów i ewentualnego układania tak, aby zmieściło się go jak najwięcej. Wszystkie wózki osiatkowane produkowane są z siatki drucianej ocynkowanej, o grubości 3 mm. Ich platformy wykonywane są z wodoodpornej, bakelitowej sklejki, wyłożonej siateczką antypoślizgową. Dzięki niej towary przewożone w wózkach nie będą się zsuwać tym bardziej, że boki takich wózków osiatkowanych są przeważnie ściągane, aby można było łatwo towar przenosić. Bardzo dobrą wiadomością jest także to, że koła wózków są przeważnie wykonywane ze specjalnej gumy, która nie zostawia brzydkich śladów na posadzkach magazynowych. Najczęściej jedna para kół jest skrętna, a druga już nie. Wózki magazynowe osiatkowane mogą być z powodzeniem stosowane także w wielkich magazynach, czy halach produkcyjnych. Są bardzo wygodne w użytkowaniu, oraz niezmiernie wytrzymałe. Wystarczy tylko pilnować, aby zewnętrzna powłoka nie uległa przypadkowemu uszkodzeniu i jeśli tak się stanie, naprawić ten stan rzeczy.

Wózki magazynowe osiatkowane są niezbędne w każdym magazynie, czy na hali produkcyjnej tam, gdzie jest konieczność przewożenia różnorodnych towarów. Są one lekkie i wytrzymałe. Najlepiej zaopatrzyć się w kilka takich produktów na wypadek, gdyby jakiś uległ uszkodzeniu z powodów mechanicznych.