Najlepszy waporyzator Vapcap

Informacje nie tylko polityczne

Najlepszy waporyzator Vapcap

Jeśli chcemy cieszyć się waporyzacją na najwyższym poziomie, musimy zaopatrzyć się w dobry waporyzator. Taki, który jest łatwy w obsłudze i sprawdzi się w każdej sytuacji. Na rynku jest dostępnych wiele modeli waporyzatorów, które trafią w potrzeby każdego, nawet wymagającego klienta. 

Vapcapy to alternatywa dla palenia 

vapcapJeśli nie mieliśmy do czynienia z waporyzacją, to warto wiedzieć, czym ona jest. Otóż jest to zjawisko powstawania pary wodnej, w wyniku podgrzewania ziół do wysokiej temperatury. Zioła nie są spalane, w związku z czym większość substancji aktywnych wydziela się bardziej intensywnie. W przypadku palenia, większość substancji aktywnych, niestety przepada. Vapcap to linia amerykańskich waporyzatorów analogowych. Kształtem i wielkością są bardzo zbliżone do papierosa, zatem niewielkie i kompaktowe. Co oznacza, że waporyzator jest analogowy? Nie mniej, nie więcej, lecz tyle, że nie znajdziemy w nim żadnych podzespołów, ani elektroniki. Vapcapy wykorzystują zewnętrzne źródła ciepła. Najlepiej jeśli jest to duży płomień z zapalniczki benzynowej, albo żarowej. Płomieniem ogrzewa się nasadkę (czyli tak zwany cap) i gdy temperatura jest optymalna, słyszymy charakterystyczne kliknięcie. Kiedy temperatura spadnie, znów usłyszymy kliknięcie. Vapcapy oferują mechanizm bardzo prosty, jednakże niezwykle skuteczny. Są tańsze od waporyzatorów elektronicznych, ale wcale w niczym im nie ustępują. Wręcz przeciwnie, od wielu z nich są dużo lepsze, bo bardziej wydajne. 

Waporyzatory elektroniczne kosztują nawet siedemset – osiemset złotych, a Vapcap to koszt zaledwie dwustu. Jest to spora różnica. Co istotne, cenią go zaawansowani amatorzy waporyzacji, a im warto zaufać, bo wiedzą, co mówią. Prosta obsługa, niska cena i niezawodność – czy trzeba czegoś więcej?