Miałam dobrego instruktora

Informacje nie tylko polityczne

Miałam dobrego instruktora

Mój tata był mechanikiem. Dzięki niemu od małego miałam styczność z samochodami. Tata miał swój warsztat i zawsze miał sporo klientów. Ponieważ firmę prowadził w przydomowym garażu często mu pomagałam. Chyba więcej czasu spędzałam w garażu z tata niż w kuchni z mamą.

Współpracuję ze szkołami jazdy

szkoły jazdy cennik krakówSamochody zawsze mi się podobały i sporo o nich wiedziałam. Kiedy mogłam zdawać na prawo jazdy to tata mnie wszystkiego uczył. Pokazał mi jak powinno się ruszać i jak zmieniać biegi. Później wybrał mi najlepszą szkołę jazdy w Krakowie. Trafiłam na świetnego instruktora, który był cierpliwy i spokojnie mi wszystko tłumaczył i pokazywał. Instruktor znał mojego tatę bo często przyjeżdżał do niego naprawiać swój samochód. Szkoły jazdy cennik kraków są różne i trzeba dobrze podjąć decyzję. Warto kierować się opiniami innych osób, które zdawały prawo jazdy. Mój tata ponieważ zna branże i sporo szkół współpracuje z nim kiedy ich auta wymagają naprawy to tata już miał rozeznanie, która szkoła jest najlepsza. Cieszę się, że mój tata ma taką ogromna pasję, którą po części mi przekazał w genach. Ja oczywiście nigdy nie będę naprawiać aut ale dzięki temu, że od małego miałam z nimi styczność to zdobycie prawa jazdy nie było dla mnie bardzo skomplikowane. Podeszłam do tego egzaminu spokojnie bo wiedziałam, że już coś potrafię i za kółkiem czułam się pewnie. Wiedziałam też, że jeśli nawet powinie mi się noga i nie udało by mi się zdać za pierwszym razem to mam po swojej stronie tatę i mamę, którzy zawsze mnie wspierali. 

Mój tata przepisał mi swój warsztat. Ja zajmuję się nim od dłuższego czasu i bardzo dobrze sobie radze w branży. Zatrudniłam kilku nowych mechaników i powiększyłam nasz warsztat. Rozpoczęłam współpracę z wieloma szkołami, które korzystają z naszych najlepszych usług.