Maskotka w kształcie kota

Informacje nie tylko polityczne

Maskotka w kształcie kota

Kot ma wiele żywotów, a jego wizerunek prawie tyle samo znaczeń. Jest wdzięcznym tematem dla twórców oraz znalazł swoje miejsce w sztuce użytkowej. Jego wyrazisty wizerunek towarzyszy nam prawie codziennie znajdując apogeum w okresie święta Halloween.

Maskotki przywieszki w formie kota

maskotka kotKażda elegancka kobieta odnalazła się w świecie mody na przywieszki, która od kilku lat ogarnęła miejskie ulice. Miękka maskotka kot, najczęściej wykonana ze sztucznego futerka lub weluru, wypełniona gąbką lub materiałem tekstylnym swobodnie zwisa z torebek, aktówek, toreb na laptopa, często z suwaków kurtek i telefonów komórkowych. Są koty tradycyjne, abstrakcyjne, często również o futurystycznych kształtach, jak i kosztowne, wysadzane kryształkami Swarovskiego. Producenci maskotek biżuteryjnych zwietrzyli dochodowy interes. Nie ma kobiety, która nie znalazłaby przywieszki dostosowanej do swoich gustów oraz możliwości finansowych. Maskotka kot jest bardzo często talizmanem noszonym na szczęście, jest obecnie bardzo modnym prezentem. Atutem maskotki jest fantazyjne zastosowanie tego elementu, wystarczy dekoracyjne pudełeczko i okazuje się, że maskotka kot w formie przywieszki nie ustępuje tradycyjnej biżuterii takiej jak łańcuszek, czy bransoletka. Sezon bożonarodzeniowy i noworoczny sprzyja poszukiwaniom najbardziej oryginalnych prezentów, rozwiązaniem wychodzącym naprzeciw zapotrzebowaniu konsumenckiemu może się okazać właśnie maskotka kot. Znaleziona pod choinką sprawi prawdziwą radość i dostarczy wzruszeń, będzie też pamiątką na następny rok.

Można śmiało powiedzieć, że kot ze strefy zoologii przeskoczył do dziecinnego pokoju, następnie na tekstylia, zawitał do przemysłu meblarskiego i zainspirował rysowników, a na końcu „zadyndał” na torebkach miejskich elegantek.