Mama ćwiczy z trenerem personalnym

Moja mama gdy skończyłam czterdziestkę zaczęła tyć. Praktycznie przez całe życie była szczupłą osobą. Jednak po przekroczeniu tego wieku zmienił jej się chyba metabolizm. W sumie nie jadła przecież więcej niż do tej pory a mimo to zaczęła przybierać na wadze.

Trener personalny wskaże, w jaki sposób ćwiczyć

trener personalnyMama jednak jest osobą bardzo ambitną i zdeterminowaną jeśli postawi sobie jakiś cel. Na początku zaczęła się odchudzać. Jednak te wszystkie diety nie za dobrze na nią działały a także nie przynosiły oczekiwanego efektu. Dlatego też mama postanowiła ćwiczyć. Najpierw ćwiczyła samodzielnie w domu.Jednak za bardzo nie wiedziała jak się za to wziąć. Postanowiła więc iść na siłownię. W Warszawie gdzie mama mieszka jest naprawdę dużo siłowni jednak mama wybrała taką gdzie są trenerzy personalni. Taki bezkonkurencyjny trener personalny w Warszawie bowiem pokierował mamę już jak ma ćwiczyć. Ułożył dla niej trening indywidualny, którego mama się trzymała. W sumie ten trener osobisty powiedział też mamie jakie produkty ma odrzucić z diety a jakie ma spożywać w większych ilościach. W końcu na tej diecie od trenera mama nie była głodna. A wręcz przeciwnie wydawało się jej, że je teraz więcej niż wcześniej. Te treningi personalne przyniosły naprawdę szybko efekty. Teraz mama ma świetną figurę. W sumie ja mogę jej tylko pozazdrościć takiej figury. Ona nosi mniejsze rozmiary ode mnie a jeszcze niedawno było odwrotnie. Cieszę się bardzo, że mamie udało się zrzucić te kilogramy bo widzę, że wygląda i czuje się dużo lepiej.

Mama namawia mnie żebym chodziła z nią na siłownię. Jednak ja po prostu nie mam teraz na to czasu.Mama twierdzi, że jest to oczywiście jakaś wymówka z mojej strony. Ale ja naprawdę po pracy nie mam już na nić siły. A tym bardziej nie wyobrażam sobie tego, że miałabym po pracy jeszcze ćwiczyć.