Mam praktyki w cenionej kancelarii prawnej

Wszystko dzięki znajomościom mojej mamy. Wiem, że nie każdy ma takie możliwości jak ja, ale jestem wdzięczny mamie, że załatwiła mi te praktyki. Sam to na pewno bym nic takiego ciekawego sobie nie znalazł a praktyki są dla mnie dość ważne.

W cenionej kancelarii prawnej zdobywam spore doświadczenie

ceniona kancelaria prawnaTo dzięki mojej mamie przyjęła mnie na praktykę ceniona kancelaria prawna, z którą moja mama współpracuje od wielu lat. Jej właściciel to dobrze wykształcony człowiek z ogromnym zasobem wiedzy. Wiedziałem od razu, że wiele się tam nauczę. Co było dla mnie najważniejsze to fakt, że będę dostawał poważne zadania a nie takie jak obsługa ksera czy pakowanie korespondencji. Kiedy ceniona kancelaria prawna mnie przyjęła to od razu dostałem informację, że zostanie mi przydzielony opiekun, który będzie pomagał mi przy obowiązkach a jego zadaniem będzie wdrożenie mnie do firmy. Byłem bardzo zadowolony z tych praktyk a opiekun, którego mi przydzielono okazał się bardzo sympatyczny. Jest to były student prawa, który niegdyś odbywał staż w tej kancelarii. Sprawdził się i ceniona kancelaria prawna zaoferowała mi stałe zatrudnienie. Obsługuje on wszystkich klientów. Raz to nawet pojechałem z nim na takie jedno spotkanie. Oczywiście przysłuchiwałem się tylko całej rozmowie, ale bardzo dużo z tego wyniosłem. Moja wiedza jest teraz o wiele większa niż na początku. Całymi dniami opowiadam mamie jak było na praktykach i sama zauważyła od razu, że jestem bardzo szczęśliwy. W przyszłości chcę pracować w takim miejscu.

Po praktykach bardzo mi brakowało tego miejsca. Mógłbym tam przychodzić codziennie, ponieważ praca jest bardzo ciekawa. Wiedza, którą zdobyłem zaimponowała nie tylko moim kolegom z klasy, ale również profesorom. Jestem z siebie dumny.