Kupiłam w hurtowni opakowania tekturowe

Jakieś dwa lata temu zajęłam się sprzedażą przez internet. Nie była to jakaś duża sprzedaż, ponieważ robiłam ręcznie różne obrusy, maskotki czy torby a zainteresowanie było względne. Po roku jednak wiele się zmieniło i zarabiałam już o wiele więcej.

Pakowanie towarów w opakowania tekturowe

opakowania z tekturyWtedy też doszłam do wniosku, że wszystkie swoje produkty powinnam wysyłać w jakimś porządnym opakowaniu, ponieważ koperta bąbelkowa nie spełniała moich oczekiwań. Udałam się do hurtowni, by rozejrzeć się za jakimiś innymi rozwiązaniami. W sprzedaży były opakowania z tektury, które występowały w różnych rozmiarach. Od razu wiedziałam, że jest to idealne rozwiązanie. Wybrałam dużo opakowań a rozmiar dopasowałam do wielkości sprzedawanych przeze mnie rzeczy. Największe opakowania z tektury były mi potrzebne do toreb, które wysyłałam często. W domu jak wróciłam to od razu zabrałam się za pakowanie rzeczy, które miałam wysłać do moich klientów. Różnicę zauważyłam od razu, ponieważ szło mi o wiele szybciej. Nic nie było wygniecione a torby pakowało się w końcu o wiele lepiej. Nie rozumiałam wtedy dlatego wcześniej nie zdecydowałam się na tego typu opakowania, ale wiedziałam doskonale, że nie zamienię ich już na żadne inne. Klienci także odczuli różnicę o czym od razu mnie poinformowali. Dotarły do mnie sygnały, że towar jest doskonale pakowany i dzięki temu też dostawałam jeszcze więcej zamówień. Wybór tych opakowań zdecydowanie korzystnie wpłynął na moją działalność co mnie cieszyło.

Nigdy nie wróciłam do kopert, ponieważ uznałam to za niepotrzebne. Opakowania, na które się zdecydowałam były o wiele trwalsze a dostawy czasami były realizowane gdzieś na drugi koniec kraju. Od tamtego czasu paczki docierały w nienaruszonym stanie do klientów.