Książkę drukuje się tak samo jak kalendarze

Informacje nie tylko polityczne

Książkę drukuje się tak samo jak kalendarze

kalendarze trójdzielne dla firm

Napisałem te książkę w wieku siedemnastu lat. Tak na prawdę nigdy nie spodziewałem się, że ktokolwiek ją kiedykolwiek wyda. Jednak znalazł się chętny. Była to książka o relacjach międzyludzkich.

Brat drukuje kalendarze trójdzielne dla firm

kalendarze trójdzielne dla firmByło tam o tym jak trudno jest świadomie żyć w społeczeństwie, jak ciężko w dzisiejszym świecie żyć zgodnie jednocześnie ze sobą i z innymi ludźmi. Była to książka zarówno socjologiczna, jak i psychologiczna, a takich jest tak dużo na rynku, że skąd miałem wiedzieć, że ten mój pomysł się sprzeda. Jednak tak było. Miałem jednak jeden warunek, w mojej książce, a raczej w jej okładce miało być tłoczenie na gorąco. Wymarzyłem to sobie już dawno temu i na tyle mi się ten pomysł spodobał, że postanowiłem, że użyję go skoro mam okazję. Mój brat pracuje w miejscu gdzie drukuje się fajne kalendarze trójdzielne dla firm, pomyślałem, że będzie mógł mojemu wydawcy załatwić jakąś małą zniżkę, tym bardziej, że firma dla której aktualnie pracowałem zamówiła u nich w zeszłym roku kalendarze książkowe z logo, i to było na prawdę duże zamówienie. Mój brat załatwił niedużą zniżkę, ale przy nakładzie tak dużym jak przy drukowaniu książki to nawet sporo by się zwróciło. Szczerze powiedziawszy nie sądziłem, że ta książka odniesie tak wielki sukces. Nie mam przecież talentu literackiego i to było dla mnie czymś w rodzaju spełnionego marzenia z dzieciństwa.

Jednak udało się, książka odniosła sukces w trzech krajach i tłumaczą ją na kolejny język. Jestem na etapie przygotowywania kolejnej książki, tym bardziej przygodowej.