Kredyty gotówkowe w bankach

Informacje nie tylko polityczne

Kredyty gotówkowe w bankach

Wraz z narzeczonym planowaliśmy wyremontować mieszkanie, które było dosyć zaniedbane i starodawnie ozdobione. Chcieliśmy zmienić w nim dosłownie wszystko- pomalować ściany, położyć nowe panele, dokupić sprzęt AGD oraz nowe meble. Kiedy oszacowaliśmy koszty wszystkich materiałów doszliśmy do wniosku, że musimy zdecydować się na kredyt. Tylko jaki?

Jak wziąć kredyt konsumpcyjny?

kredyty rzeszówZe względu na duże koszta jakie chcemy przeznaczyć na remont mieszkania zdecydowaliśmy się na kredyt konsumpcyjny, który umożliwił nam dużą kwotę pieniężną. Jest do kredyt, który przyznawany jest na określone potrzeby osób fizycznych, a jego spłata zależy najczęściej od umów, jakie banki podpisują ze swoimi klientami. Wysokość takiego kredytu zależy głównie od tego jaką zdolność kredytową ma osoba, która się o niego stara. Kredyt konsumpcyjny nie jest przeznaczony dla osób, które chciałaby otworzyć własną działalność gospodarczą, dlatego ucieszyliśmy się, że nasz cel umożliwił nam wzięcie tego kredytu. Umożliwia on również formę gotówkową, jak i bezgotówkową jednak my zdecydowaliśmy się na tą pierwszą ze względu na to, że samodzielnie mogliśmy dysponować pełną gotówką i przeznaczyć ją na chcemy i kiedy chcemy. Konsumpcyjne kredyty rzeszów powinny być podpisane w formie pisemnej, a kredytobiorcy muszą otrzymywać jej kopię. Powinny być w niej zawarte wszystkie informacje dotyczące warunków i ogólnych kosztów kredytu, jak i określać roczną stawkę oprocentowania i ewentualne jej zmiany.

Kredyt konsumpcyjny bardzo nam pomógł, a pieniądze dostaliśmy od razu po podpisaniu umowy. Dzięki temu mogliśmy zakupić nasze wymarzone meble i urządzić mieszkanie tak jak tylko chcemy. Nagły przypływ gotówki umożliwił nam spełnić marzenia, a nasze mieszkanie wygląda pięknie i tak, jak zawsze tego chcieliśmy.