Jestem zachwycona sesją w plenerze

 

Mój brat poprosił mnie żebym zrobiła dla niego plener. Oczywiście się zgodziłam bo lubię wykonywać zdjęcia swoim znajomym czy rodzinie. Bardzo się ucieszyłam, że brat postanowił się już ustatkować bo jego narzeczona zawsze była dla mnie bardzo miła i sympatyczna. 

Wykonałam zdjęcia w plenerze bratu i jego żonie

zdjęcia ślubne plener częstochowaŚlub mieli jakiś czas temu ale nie zdecydowali się na zatrudnienie fotografa, który przygotowałby dla nich zdjęcia w plenerze. Młodzi zdecydowali się na przeznaczenie środków finansowych na zakup swojego mieszkania. uważam, że podjęli bardzo słuszną decyzję. Ja przygotowałam im zdjęcia w plenerze za darmo. Nie musieli mi nic za nie płacić a świetnie się przy tym bawiłam. Wspólnie powybieraliśmy kilka miejsc, na których im najbardziej zalizało i świetnie się przy robieniu zdjęć bawiliśmy. Muszę przyznać, że moi modele słuchali wszystkich moich rad i wszystkie zdjęcia świetnie wyszły. Wywoływaniem zdjęć zajmowali się samodzielnie. Udało im się trafić na promocje, że im więcej zdjęć wywołają tym mniej zapłacą. Zdjęcia ślubne plener częstochowa są bardzo piękną pamiątką. Zawsze takie zdjęcia bardzo mi się podobały. Uważam jednak, że ceny za takie sesje powinny być nieco niższe. Ja rozumiem, ze fotograf też chce zarobić ale niektórzy to cenią się za bardzo. Nasza sesja ślubna w plenerze może nie była bardzo profesjonalna ale świetnie się w trakcie niej bawiliśmy. Młodzi mieli dużo radości a ja się cieszę, że mogłam im pomóc.

Kiedy pokazywali mi wszystkie zdjęcia, które postanowili wywołać bardzo się wzruszyłam. Album, który kupili był idealnie dobrany. Sama dostałam kilka zdjęć na pamiątkę i dodatkowo kupili dla mnie sporą bombonierkę w podziękowaniu ze słodkimi czekoladkami. Ja zawsze interesowałam się fotografią a praca z nimi była dla mnie przyjemnością.