Jak zamawiać kartony?

 

Producenci kartonów mają aktualnie naprawdę bogatą ofertę, więc jeżeli kogoś interesują tego typu produkty, to może u nich swobodnie złożyć zamówienie nawet na ogromną ilość egzemplarzy. Kartony, które obecnie wykorzystywane są na tak dużą skalę, powstają bowiem w zaawansowanych technologicznie maszynach. Nawet duże zamówienia dotyczące kartonów z nadrukiem mogą być błyskawicznie realizowane.

Ciekawe fakty o kartonie z nadrukiem

karton fasonowy z nadrukiemChyba każdy człowiek doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że karton powstaje aktualnie z tektury, ale taka tektura może się czasami radykalnie różnić od siebie na przykład strukturą. Przecież powszechnie wykorzystywana jest tak zwana falista. Takich szczegółów nie należy lekceważyć, ponieważ obecność powietrza pomiędzy poszczególnymi warstwami tego materiału wchodzącego w skład kartonu podnosi jego zdolność do znoszenia naprężeń. Dzięki temu nawet niepozorny karton o cienkich ścianach może stanowić doskonałe zabezpieczenie dla konkretnych produktów. Każdy, kto miał przez pewien czas styczność z czymś takim, na pewno zdążył spostrzec, że nawet silne uderzenie nie wyrządza szkody kartonowi. Dlatego może być on wykorzystywany wielokrotnie. Karton fasonowy z nadrukiem jest jednak nie tylko produktem trwałym, ale również wyjątkowo eleganckim, bo jednym z końcowych etapów jego produkcji jest po prostu nanoszenie tam wszystkiego, co zalecił producent.

Na szczęście dla klienta składającego zamówienie ten etap odbywa się z zachowaniem ogromnej wręcz dokładności. Przyglądając się kartonom, można być pod wrażeniem tego, że pomimo niewielkiej wagi nadają się one nawet do transportowania ciężkich produktów. Przy składaniu zamówienia zawsze warto także zwrócić uwagę na ilość warstw tektury. Są one też bardzo tanie.