Innowacyjna dekoracja ścienna z panelami Loft System

O ile o panelach podłogowych słyszał niemal każdy – jest to bowiem jedna z wiodących podłogowych technik wykończeniowych, to panele ścienne są już opcją rzadziej stosowaną i znaną. Okazuje się ponadto, że oprócz paneli tradycyjnych, płaskich, mamy do dyspozycji jeszcze jedną, interesującą metodę wykończenia ścian za pomocą… paneli trójwymiarowych.

O trójwymiarowych panelach Loft System

panele Loft SystemMiłośnicy bardziej odważnych i nowoczesnych aranżacji wnętrz mają do dyspozycji nie lada gratkę wnętrzarską. Jeżeli bowiem marzy się nam wyrazista, dynamiczna faktura wykończeniowa, sprawiająca wrażenie będącej w ruchu, integralnej części pomieszczenia – to wszystko wydaje się znajdować rozwiązanie, którym są panele 3D. Panele Loft System to wachlarz zarówno faktur modernistycznych, nowoczesnych, stawiających na fantazyjną bryłę, prezentujące się efektownie w reprezentatywnym salonie. To także możliwość aranżacji wnętrz sypialnianych, a także fantazyjnego kącika dla najmłodszych. Istotną właściwością paneli z kolekcji Loft System są ich cechy wygłuszające wnętrze. A więc nie tylko design; takie połączenie zwiększa bowiem komfort użytkowania powierzchni mieszkalnej. Montaż paneli tego typu nie jest skomplikowany. Po przyklejeniu paneli mamy możliwość pofarbowania ich, przy czym możemy użyć dowolnej farby i narzędzi do malowania. Jest to niewątpliwie pole manewru dla naszej kreatywności – panele pomalowane własnoręcznie będą oryginalne i niepowtarzalne.

Panele ścienne w kształcie trójwymiarowym wydobywają ukryty potencjał płaskiego, pozbawionego dotąd wyrazu wnętrza. Jeżeli połączymy kolor z oryginalną fakturą wykończenia, a to wszystko umiejscowimy na ścianie, może się okazać, że niedoceniane dotąd wnętrza zyskają nowy, żywiołowy charakter.