Idealne renowacje lamp

Informacje nie tylko polityczne

Idealne renowacje lamp

 

Jakoś nigdy nie skupiałam się na czystości swojego auta. Mój dzień wyglądał tak: Wstawałam jak zawsze za późno, jadłam coś w biegu, zabierałam rzeczy i pakowałam się do auta. Jedyne co dla auta robiłam, to je tankowałam i regularnie sprawdzałam wszystkie płyny i ilość oleju. I niestety o nic więcej.

Metamorfoza pobrudzonych reflektorów u fachowca

fachowa renowacja lamp w SzczecinieKtóregoś dnia, gdy czekałam pod blokiem na zamówienie, stałam przy samochodzie i z nudów mu się przyglądałam. Zauważyłam wtedy jaki jest brudny. Szybko pojechałam z nim na myjnię, bo naprawdę wyglądał strasznie. Jednak nie udało mi się wyczyścić lamp. Wyczytałam, że reflektory muszą być czyszczone u fachowca, ponieważ samemu nie da się tego zrobić zwykłymi środkami, a jak zaczniemy sami ścierać brud, to możemy tylko porysować lampy i bardziej zaszkodzić niż pomóc. Dlatego znalazłam odpowiedni numer i w kilka minut fachowa renowacja lamp w Szczecinie została umówiona na konkretny termin. Panowie mieli specjalny papier ścierny  odpowiedniej grubości. Właśnie takim papierem robi się renowację lamp i trzeba to jeszcze robić w umiejętny sposób, bo tak jak mówiłam, łatwo porysować. Na lampach zbiera się potężna warstwa brudu, różnych owadów, kurzu deszczu. I robi się z tego całkiem gruba powłoka, której nijak samemu nie da się wyczyścić. Kiedy panowie oddali mi moje auto podziwiałam niesamowite efekty. Lampy dosłownie lśniły i były jak nowe. Auto od razu zyskało na stylu przy tym.

Kiedy podjechałam pod moją pracę i spotkałam koleżanki, od razu zaczęły się przyglądać mojemu auto i pytały co się stało, bo jakoś tak lepiej wygląda. Bardzo podobał im się efekt oczyszczonych lamp i prosiły mnie koniecznie o namiary na tych fachowców. Dzięki mnie chłopcy będą mieli reklamę, no ale zasłużyli na to.