Gdzie pojechać na sylwestra w Opolskim?

Minęły już ostatni i razem z żoną ustaliśmy, że powinniśmy już zacząć szukać jakiejś sali na sylwestra. Bardzo lubiliśmy wybierać się na imprezy biletowane odbywające się w większym gronie. W tym roku marzył nam się prawdziwy bal sylwestrowy. Koniec listopada to najlepsza pora na to, żeby zacząć szukać odpowiedniego miejsca na ten ostatni dzień roku.

Spędziliśmy sylwestra na imprezie w restauracji bankietowej

sala na sylwester OpolskiePoszukiwania odpowiedniego miejsca rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: sala na sylwester Opolskie, i zaczęliśmy przeglądać oferty. Szybko udało nam się znaleźć salę na sylwestra, która spełniała nasze oczekiwania. Sala znajdowała się w znanej restauracji w Opolskim. Była to restauracja bankietowa, która zajmowała się organizacją takich imprez. Na tegorocznego sylwestra organizatorzy przewidzieli dość sporo atrakcji. Przede wszystkim gwarantowali muzykę na żywo. W ten restauracji bardzo nam się podobało to, że sala taneczna była osobna i przestronna. Dzięki temu, mimo iż impreza była przewidziana, aż na 500 osób wiedzieliśmy, że nikt nie będzie deptał sobie po piętach. Oczywiście głównym punktem programu był pokaz fajerwerek i rac dymnych o północy połączony z tortem i lampką szampana dla każdego. W menu tego dnia było pięć ciepłych posiłków oraz zimne napoje i przystawki przez całą noc na stole.

Zdecydowaliśmy się zarezerwować dwa miejsca na tej sali bankietowej, na sylwestra. Jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry pomysł. Zabawa była naprawdę przednia i świetnie spędziliśmy tę noc sylwestrową. Bawiliśmy się, aż do białego rana. Jedzenie było naprawdę przepyszna, a orkiestra potrafiła porwać do tańca i wspólnych zabaw nawet najbardziej opornych gości. Byliśmy bardzo zadowoleni z tego miejsca.