Funkcjonalne smycze z logo

 

Smycz jest rzeczą, którą głownie kojarzymy z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi podczas wyprowadzania ich na spacer. Jednak są smycze, które mają zupełnie inne zastosowanie i są bardzo funkcjonalnym i przydatnym gadżetem dla każdego człowieka.

Zabezpieczenie rzeczy za pomocą smyczy

smycz reklamowaKiedy zakładamy eleganckie ciuchy, nie za bardzo mamy co zrobić z kluczami i telefonem. Kiedy pracujemy w firmie i musimy mieć przy sobie identyfikator, a nie mamy jak go przypiąć, są do tego specjalnie przeznaczone paski. Te paski to nic innego jak smycz reklamowa, która pozwoli nam zabezpieczyć nasze rzeczy. Wspomniane smycze nadają profesjonalnego znaczenia podczas identyfikacji pracowników w firmie, czy na organizowanych konferencjach. Smycze to również młodzieżowy dodatek do ubioru. Posiadają estetyczny kształt, są wykonane z wysokiej jakości materiału, a technika sublimacji umożliwia uzyskanie na małym obszarze świetnego odwzorowania logo i napisów marketingowych. Na produkcie, jakim jest smycz reklamowa można umieścić też nazwę i adres przedsiębiorstwa w jakim jest się zatrudnionym, pozwala to na łatwą identyfikację pracowników na różnych eventach i nie oszukujmy się, na wygodę noszenia plakietek firmowych.  Fajnym uzupełnieniem do  smyczy reklamowej są breloczki, które są dodatkiem spełniającym dwie funkcje użytkowe. Karabińczyk w smyczy zapewnia dobre połączenia każdego elementu i  jest z reguły trwały, więc można na nim zawiesić nawet telefon lub portfel. Istnieje możliwość samodzielnego zaprojektowania wyglądu takiej smyczy i zlecenie tylko jej wykonania.

Używając produktu jakim jest smycz reklamowa, oprócz tego ze zabezpieczamy swoje przedmioty codziennego użytku, możemy także modnie wyglądać. Smycz zaprojektowana w odpowiedni sposób może okazać się efektownym dodatkiem do ubioru oraz gadżetem ułatwiającym funkcjonowanie.