Fotobudka z Warszawy na osiemnastkę

Informacje nie tylko polityczne

Fotobudka z Warszawy na osiemnastkę

Mój chrześniak miał w tamtym tygodniu urodziny. I nie były to takie zwyczajne urodziny a była to jego osiemnastka. Muszę przyznać, że jeśli chodzi o organizację całej imprezy to moja siostra się naprawdę bardzo postarała bo na tą uroczystość wynajęła nawet salę.

Wynajęta fotobudka na osiemnastkę

fotobudka warszawaTakże była to naprawdę spora impreza. A ta sala można powiedzieć, że składała się jakby z dwóch części. I tak na jednej były osoby z rodziny w tym także ja. A na drugiej był właśnie mój chrześniak i znajomi, których on zaprosił. Było tam łącznie tyle osób, że mogę powiedzieć, że było to jakby małe wesele. Był wynajęty dj, który puszczał muzykę do tańczenia. Była to muzyka przy której zarówno bawiła się młodzież jak i osoby starsze czyli rodzina. Była też na tę okazję wynajęta fotobudka z Warszawy, która okazała się być chyba główną atrakcją. Zresztą w tej foto budce zdjęcia robili sobie zarówno znajomi chrześniaki jak i rodzina. Ja nawet nie przypuszczałam, że taka fotobudka może sprawić aż tyle radości. Spytałam się także mojej siostry jaka jest cena za wynajęcie takie fotobudki. I byłam naprawdę bardzo zdziwiona bo okazało się, że to wcale aż tak dużo nie kosztowało. Na myślałam, że naprawdę taka atrakcja jest po prostu dużo droższa. U nas w rodzinie niebawem ma być wesele i wiem, że na to wesele także będzie wynajęta fotobudka z Warszawy. Te zdjęcia z osiemnastki zostawiłam sobie na pamiątkę.

Są one naprawdę wesołe i chyba dlatego też naprawdę często do nich wracam. A gdy ktoś do mnie przychodzi do mieszkania to bardzo chętnie je pokazuje. Bo są to na pewno lepsze zdjęcia niż takie standardowe pozowane przy stole. Tam widać ruch i to, że się naprawdę dobrze bawiłam na tych urodzinach. Zresztą chyba tak jak każdy z zaproszonych gości.

Informacje pochodzą z http://abrakadabrafotobudka.pl