Folia samoprzylepna od zaufanego producenta

Mój szef zaopatruje się w towary u różnych dostawców i zawsze poszukuje najkorzystniejszych rozwiązań, które pozwalają mi na spore oszczędności. Od zamówień jestem ja. Pracuję tutaj od kilku miesięcy, ale od samego początku radzę sobie całkiem nieźle co jest dość docenianie przez mojego szefa.

Wycinanie liter z folii jedną z popularniejszych usług w marketingu

litery z foliiPamiętam jak mi pierwszy raz zlecił zamówienie jakichś towarów. Miała to być taśma butylowa oraz jakaś taśma samoprzylepna. Nie mieliśmy wtedy stałego dostawcy i zanim się zdecydowałem na jakiś zakup to sprawdziłem oferty w różnych źródłach. Wybrałem najtańsze dla nas rozwiązanie i szef był ze mnie wtedy zadowolony. Zamawiamy mnóstwo produktów i często też są to naklejki samoprzylepne, ale te produkty to zawsze dostarcza nam stały producent. Jest on przyjacielem mojego szefa i współpracują ze sobą od zawsze. Zresztą te naklejki samoprzylepne są naprawdę świetne. Wykonujemy także doskonałe wycinanie liter z folii i zamawiam niezbędne produkty. Zajmuję się kompleksowo zamówieniami i doskonale sobie radzę na tym stanowisku. Szef powiedział nam na zebraniu, że wprowadzone mają być nowości do naszej oferty, ale szczegóły nam wszystkim przekaże w odpowiednim czasie. Byliśmy szalenie ciekawi co to będzie! Szef wpadł do mnie po zebraniu i zlecił mi, bym zamówił rollupy i przekazał mi projekt, który ma się na nich znaleźć. Od razu wiedziałem, że to poważna akcja i obiecałem, że dopóki rollupy się u nas nie pojawią to nikomu nie pisnę ani słówka o nowym projekcie.

Znalazłem w sieci producenta, który wykonuje najlepsze rollupy i postanowiłem, że będę negocjował cenę. Jesteśmy nowym odbiorcą i na pewno na zachętę jakiś upust uda się utargować. Zamówiłem rollupy zgodnie z wytycznymi szefa. Zameldowałem mu od razu o wszystkim i czekaliśmy. To będzie coś.