Filmowanie dronem urodzin

Informacje nie tylko polityczne

Filmowanie dronem urodzin

filmowanie dronem

Mojej koleżanki syn skończył niedawno osiemnaście lat. Koleżanka opowiadała mi, że impreza była zrobiona z naprawdę bardzo dużym rozmachem. Była oczywiście taka uroczysta część dla rodziny, czyli taki obiad. Oraz była część dla znajomych syna koleżanki.

Czy warto filmować dronem?

filmowanie dronem

Syn jako prezent na osiemnastkę chciał dostać drona. Koleżanka zastanawiała się czy taki godny polecenia dron z Polski to będzie rzeczywiście dobry pomysł na prezent. Gdy się już zdecydowała to miała problem żeby kupić taki jaki chciał syn. Okazało się, że na Śląsku jest tylko jeden sklep, w którym takie drony można kupić. Był to sklep znajdujący się w Katowicach gdzie rzeczywiście był duży wybór. Okazało się nawet, że jest to najlepiej wyposażony tego typu sklep w Polsce co też zdziwiło trochę koleżankę. Syn koleżanki chciał robić filmowanie dronem bo to jest jedna z najbardziej popularnych funkcji. Jednak nie każdym dornem jak się okazało można kamerować. Koleżanka więc musiała wybrać takiego drona, którym to filmowanie dronem będzie możliwe. W innym wypadku taki prezent mógłby nie być przydatny. A to filmowanie dronem miało być przecież zrobione pierwszy raz podczas imprezy. Syn koleżanki nie mógł doczekać się prezentu. Koleżanka powiedziała mi, że ten prezent był naprawdę bardzo drogi. Ale w końcu osiemnastka dziecka jest tylko raz w życiu i chciała żeby było to coś wyjątkowo a przynajmniej takiego z czego będzie się cieszył. Syn koleżanki swój prezent dostał tuż przed imprezą. Był naprawdę zachwycony gdy go oglądał.

Stwierdził, że to najlepsza rzecz jaką tylko mógł dostać. Koleżanka też była bardzo zadowolona z tego powodu, że tyle radości sprawił synowi prezent od niej. Syn koleżanki od razu zaczął sprawdzać wszystkie funkcje. Gdy zaczęła się impreza potrafił już świetnie operować dronem i zaczął filmowanie imprezy.