Elegancka sukienka ciążowa z poleconego butiku

Informacje nie tylko polityczne

Elegancka sukienka ciążowa z poleconego butiku

 

Siostra mojego męża w tym roku kończyła swoje czterdzieste urodziny. Wspominała coś, że planuje zorganizować jakąś dużą imprezę w lokalu, ale nie była pewna, czy jej się to uda. Na dwa miesiące przed jej urodzinami, wysłała zaproszenie. Udało jej się wszystko zorganizować.

Założenie eleganckiej sukienki ciążowej na imprezę rodzinną

sukienki ciążowe eleganckieMiała być to duża impreza rodzinna i nie byłam pewna, czy chcę się na niej pojawić. Byłam w czwartym miesiącu ciąży i nie miałam żadnej sukienki na taką imprezę. Mój mąż stwierdził, że przyda mi się wyjść do ludzi i potwierdził, że pojawimy się na urodzinach. Dał mi pieniądze, żebym mogła kupić sobie jakąś elegancką na tę imprezę sukienkę. Mąż mnie przekonał i nawet cieszyłam się na tę imprezę. Od sąsiadki dowiedziałam się o butiku, w którym dostępne były sukienki ciążowe eleganckie i tam wybrałam się na zakupy. Co prawda do imprezy zostało jeszcze sporo czasu, ale chciałam mieć już kupioną sukienkę. W butiku znalazłam mnóstwo sukienek, jednak poprosiłam sprzedawcę o wskazanie takiej, która jest mocno elastyczna. Wiedziałam, że do imprezy urodzinowej może mi jeszcze urosnąć brzuszek, dlatego musiałam mieć pewność, że zmieszczę się w sukienkę ciążową. Sprzedawca powiedział mi, że mogę wybrać każdą, która mi się spodoba, ponieważ wszystkie sukienki ciążowe były elastyczne i pasowały na kobiety w każdym miesiącu ciąży. Wybrałam beżową sukienkę z koronki, w której wyglądałam elegancko i bardzo modnie. Sukienka nie była nawet droga.

Kiedy mój mąż zobaczył mnie w tej sukience ciążowej, to stwierdził, że wyglądam w niej idealnie. Wybrałam do tego wygodne sandałki z odkrytą piętą, ponieważ takie właśnie najbardziej pasowały do mojej sukienki ciążowej. Założyłam też słomkowy kapelusz, który kupił mi maż.