Dowód osobisty na urodziny

Informacje nie tylko polityczne

Dowód osobisty na urodziny

 Osiemnaste urodziny są szczególne, bo wtedy osiągamy próg dojrzałości i dostajemy dowód osobisty. Impreza osiemnastkowa to tradycja, więc każdy chce się bawić jak najlepiej. Kupuje się wtedy także różne śmieszne prezenty. Nie jakieś książki, czy encyklopedie, tylko raczej coś w stylu ciekawych zabawek, ozdób do pokoju.

Dowód osobisty ze śmiesznym zdjęciem

tani dowód osobisty na zamówienieJa również dostałam takie prezenty na swoją osiemnastkę. Jednym z nich był tani dowód osobisty na zamówienie. Nie wiedziałam, że można coś takiego wykonać. Swoje urodziny miałam wyprawiane prawie dwa tygodnie wcześniej, bo wtedy miałam wolną salę w klubie. Zanim bym poszła do urzędu wyrobić dokumenty to też by jeszcze czas minął. A tu się okazało że dostałam dowód wcześniej. Nie był to jednak prawdziwy dokument tylko taki śmieszny, kolekcjonerski. Na nim widniało moje zdjęcie nie do końca ładne, raczej jedno z tych ,,uchwyconych w odpowiednim momencie” jak dzieje się coś zabawnego. Dane również były wypełnione zabawnymi stwierdzeniami. Dała mi go Monika, która napisała zamiast imienia i nazwiska ,,Najlepsza Przyjaciółka”. Jako adres podała jakąś ulicę w Paryżu, bo wie, ze zawsze marzyłam, żeby tam zamieszkać. Pesel i numer oraz seria dowodu osobistego także były wymyślone. Wiadomo, że takim dowodem nie mogłabym się posługiwać, jednak jest to miły prezent kolekcjonerski. Z pewnością był to najbardziej pomysłowy prezent jaki dostałam i zachować go sobie na przyszłość. Poza tym dostałam jeszcze zabawną książkę, kolorowy sweterek z misiami i dużo słodyczy.

Moja impreza z okazji osiemnastych urodzin była udana. Nawet moim rodzicom spodobał się taki fałszywy dowód osobisty i śmiali się ze zdjęcia jakie wybrała moja przyjaciółka. Monika zawsze była bardzo pomysłowa i wiedziała jak znaleźć oryginalny prezent.