Doskonałe tapety w sklepach warszawskich

Kiedy przyjaciółka dowiedziała się, że zostanie mamą od razu postanowiła urządzić pokoik dla swojego dziecka. Chciała, aby był on jak z prawdziwej bajki i poprosiła mnie o pomoc przy remoncie. Długo zastanawiałyśmy się nad tym, jak sprawić, aby pokój przyszłego malucha był jak ze snu.

Warszawskie sklepy w których kupisz najładniejszą tapetę

sklep z tapetami WarszawaZ początku zupełnie nie miałyśmy pomysłu na to, jak urządzić pokój dziecka. Kiedy jednak okazało się, że to będzie córeczka, nasze zadanie było już nieco ułatwione. Przyjaciółka stwierdziła, że chciałaby, aby pokojach jej maleństwa był biało różowy. W pierwszej kolejności zaczęłyśmy szukać najładniejszych mebelków białych do dziecięcego pokoju, a kiedy już zostały przez moją przyjaciółkę zakupione przyszedł czas na to, aby odremontować ściany. Przyjaciółka jednak nie chciała pustych ścian w pokoju dziecka, jednak nie jesteśmy obie na tyle utalentowane, aby podejmować się malowania bajkowych postaci na ścianach, zaś wynajęcie artysty, który by to za nas zrobił wiązało się z dodatkowymi i niemałymi kosztami, a przecież kiedy dziecko jest w drodze trzeba szykować się na wiele dużych wydatków, toteż ta opcja nie wchodziła w rachubę. Szukałyśmy w internecie jakiś szablonów od których mogłybyśmy odrysować coś na ścianie, aż natrafiłyśmy na sklep z tapetami Warszawa ma mnóstwo doskonałych sklepów z remontowymi akcesoriami, jednak nie wiedziałam, że posiadają również sklepy online! Przeszukując naprawdę pokaźną ofertę jednego z takich sklepów natrafiłyśmy na uroczą różową tapetę w duże i słodkie misie. Tapeta idealnie nadawała się do pokoju przyszłej córeczki przyjaciółki i co najważniejsze była naprawdę bardzo tania!

Kiedy zamówiona tapeta została dostarczona, a ja odwiedziłam przyjaciółkę, aby pomóc jej kłaść tapetę, byłam pod naprawdę wielkim wrażeniem. Tapeta na żywo prezentowała się o wiele lepiej niż na zdjęciach. Była prześliczna, a kiedy przyjrzało się jej bliżej można było dostrzec przepiękne i subtelne grawerowane wzorki.