Dlaczego postawiłam na catering do biura?

Moja praca jest wymagająca i rzadko kiedy kończę ją po równych ośmiu godzinach. Kiedy już wracam do domu, to chcę swój wolny czas poświęcić rodzinie, a nie na zajmowanie się domowymi obowiązkami, takimi jak gotowanie. Dlatego kilka miesięcy temu postanowiłam, że zamiast zabierać jedzenie z domu do pracy, po prostu zamówię sobie catering.

Zdrowe jedzenie w biurze na co dzień

codzienny catering do biura w WarszawiePrzez cały weekend przeglądałam różne oferty cateringu w Warszawie. Jedne przeznaczone dla sportowców, inne dla kobiet w ciąży, bezglutenowe, wegetariańskie, następne dla odchudzających się… Ja się wcale odchudzać nie chciałam, przynajmniej niezbyt mocno, dlatego trudno mi było znaleźć jakąś pasującą ofertę. W końcu natrafiłam na firmę, która proponowała posiłki skomponowane z myślą o pracownikach biura. Takie na poprawę koncentracji i pamięci, zapobieganie przemęczeniu i nawet dobrane z myślą o nieustannym męczeniu wzroku pracą przy komputerze. Ucieszyłam się, że na to trafiłam, taki codzienny catering do biura w Warszawie to było dokładnie to, czego potrzebowałam, żeby nie tracić czasu na przygotowywanie posiłków w domu. A do tego okazało się, że można jeść w ten sposób zdrowo, w sposób dobrze dopasowany do mojego trybu życia. Tydzień później dotarł do mnie do biura pierwszy zamówiony zestaw posiłków. Podchodziłam trochę sceptycznie do niektórych potraw, ale niepotrzebnie. Wszystko było świeże, starannie przygotowane i dobrze doprawione, a do tego naprawdę smaczne. Moje posiłki nie zawsze takie wychodziły…

Na mojej diecie pudełkowej, dostarczanej prosto do biura, żyję już kilka miesięcy. Rzeczywiści zauważyłam, że dieta biurowa działa tak, jak mi to obiecywano. Mam teraz o wiele więcej energii, łatwiej mi się skupić na zadaniach, a do tego udaje mi się oszczędzać sporo czasu i mogę go poświęcić najbliższym.