Auto odpowiednie do ślubu

Dzień ślubu jest jednym z najdokładniej zaplanowanych w naszym życiu. Planujemy wszystko, większe rzeczy i mniejsze, zaczynając od sukni panny młodej i wyboru sali weselnej, a kończąc na takich drobiazgach jak dekoracje sali, wzór zaproszeń, rozsadzenie gości czy wybór kwiatów na salę i do ślubnego bukietu. Jedną z ważniejszych kwestii jest też wybór samochodu do ślubu.

Auto do ślubu: nowe czy stare?

auto do ślubu toruńJedni w tym wielkim dniu wolą pokazać się w najnowszym modelu auta, lśniącym jakby wyjechał prosto z salonu, a inni stawiają na modele zabytkowe, z klasą, które są zupełnie wyjątkowe i niepowtarzalne. Jedno jest pewne, auto do ślubu toruń musi się prezentować nienagannie. Powinno być zadbane, umyte i odpowiednio przystrojone. Samochody, którymi jeździmy na co dzień rzadko kiedy uważamy za odpowiednio reprezentacyjne, dlatego też wiele wypożyczalni samochodów posiada specjalne oferty na wynajem pojazdów do ślubu. Właściciele starych aut niejednokrotnie oferują ich wynajem, dzięki czemu zwracają im się koszty poniesione na odrestaurowanie samochodu do stanu jak najbliższego pierwotnemu. Wybór auta, starego bądź nowiutkiego, to kwestia bardzo indywidualna. Wiele par dopasowuje auto do przewodniego tematu wesela, a inni po prostu decydują się na to, co im się podoba, pasuje do założonego budżetu oraz będzie się dobrze prezentować na zdjęciach z dnia ślubu. Dla niektórych będzie to odrestaurowana Syrenka z lat 60., a dla innych nowy Mercedes ze świeżo nawoskowaną karoserią.

O wyborze auta do ślubu należy pomyśleć najpóźniej na kilka miesięcy przed ceremonią, szczególnie jeśli decydujemy się na starszy model i należy odpowiednio wcześnie ustalić termin wynajmu. W wypożyczalniach samochodów jest pod tym względem łatwiej ze względu na większą liczbę pojazdów i zawsze znajdzie się coś odpowiedniego.