Atrakcje dla znajomych

Spotkania towarzyskie nie muszą kończyć się na dobrym jedzeniu i przyjemnej muzyce w tle. Obecnie można spędzić czas ciekawie i kreatywnie, co umacnia więzi międzyludzkie i polepsza humor. Mogą to być kręgle, wypad do pubu z muzyką, graną na żywo przez kapele, czy atrakcje, w których testuje się swoją kondycję fizyczną.

Kreatywne rozrywki dla grupy

escape room warszawaJednym z lepszych pomysłów na kreatywnie spędzony czas w gronie znajomych jest escape room. Escape room Warszawa oferuje kilka takich miejsc o różnych charakterach. Planując spotkanie grupowe, warto najpierw określić swoje potrzeby, między innymi liczebność grupy. W większości escape roomów w zabawie uczestniczy tylko kilka osób, na przykład cztery. Dlatego warto wziąć to pod uwagę, by nie zaskoczyć się na wejściu i nie zostawiać uczestników spotkania bez udziału w głównej atrakcji. Escape roomy w Warszawie to na przykład pomieszczenia, który są w charakterze piwnicy, starego zamku, dworu, wehikułu czasu czy podwodnego świata. Tak naprawdę można znaleźć każdy możliwy świat, w jakim tylko chcemy się znaleźć. Głównym założeniem tego miejsca jest rozwiązywanie zagadek, które prowadzą do wydostania się z pomieszczenia. Łamigłówki mogą być mniej lub bardziej oczywiste, a zadania kreatywne i zmuszające uczestników do użycia wyobraźni i strategicznego myślenia.

Większość rozrywek w escape roomach trwa około godziny, co też jest uzależnione od sprawności pracy grupy. Poszczególne pokoje mają też oznaczenia stopnia trudności, dzięki czemu łatwo ocenić nam nasze siły i umiejętności i wybrać ten najbardziej odpowiedni. Jeżeli chodzi o cenę, w większości miejsc, oferujących rozrywki typu escape room, ceny są ustalone odgórnie, niezależnie od ilości graczy. Cena obejmuje wynajem pokoju i to do nas należy decyzja, w ile osób chcemy go pokonać.